• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Podejrzani zakochani”

14:57, 01.06.2016
„Podejrzani zakochani”

fot. „Podejrzani zakochani”
fot. „Podejrzani zakochani”

Podziel się:   Więcej
"Podejrzani zakochani" jako brawurowa komedia pomyłek, w gwiazdorskiej obsadzie, zgłębia popularny temat randek z Internetu.
Stawia przy tym wiele trafnych pytań - np. gdzie kończy się fikcja a zaczyna twarda rzeczywistość? A wszystko w lekkiej i zabawnej formie. Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w tzw. realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej pomyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanym zostaje się z przypadku! Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno - kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik - służbista. 
Reżyser: Sławomir Kryński
Muzyka: Grzegorz Daroń
Scenariusz: Sławomir Kryński
Zdjęcia: Waldemar Szmidt
Scenografia: Wojciech Żogała
Dźwięk: Piotr Lasota
Montaż: Zbigniew Niciński
Wyk.: Bartek Kasprzykowski, Sonia Bohosiewicz, Weroniika Książkiewicz, Rafał Królikowski, Rafał Rutkowski, Jerzy Schejbal, Katarzyna Figura, Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Orzechowski, Nan Bui Ngoc, Marek Ślosarski, Arkadiusz Janiczek, Jolanta Mielech