• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Nowy Nieustraszony

10:17, 31.12.2009
Nowy Nieustraszony Oparta na serialu „Nieustraszony” opowieść w której Mike Traceur (syn Michaela Knighta) ze swoim partnerem super samochodem K.I.T.T`em, rozwiązuje kryminalne zagadki i walczy ze złem. W roli Mike`a wystąpił Justin Bruening.

Oparta na serialu „Nieustraszony” opowieść w której Mike Traceur (syn Michaela Knighta) ze swoim partnerem super samochodem K.I.T.T`em, rozwiązuje kryminalne zagadki i walczy ze złem. W roli Mike`a wystąpił Justin Bruening.

Nieustraszony
Nieustraszony

Podziel się:   Więcej
Kontynuacja serialu z lat 80, w którym w rolę Michaela Knighta wcielił się David Hasselhoff. Odcinek pilotowy nowego serialu skupia się na synu Michaela Knighta, Mike'u Traceurze. Rolę Pontiaca Trans Ama przejął Knight Industries Three Thousand - następca legendarnego KITTa, poruszający się Fordem Mustangiem GT500 King of the Road. Na ekranie pojawił się też Charles Graiman, twórca współczesnego i tego trochę starszego KITTa i jego córka Sara, młodzieńcza miłość Traceura.

Historia zaczyna się pewnej nocy, gdy do domu Charlesa włamują się terroryści z organizacji Black River. Celem najemników jest zdobycie systemu zabezpieczeń - Prometeusza. Ich kolejnym celem jest córka naukowca, Sara. Tylko jedna osoba jest w stanie zapobiec kradzieży Prometeusza. Tą osobą jest Mike Traceur, weteran wojny w Iraku i były chłopak Sary.
W pilocie gościnnie pojawił się David Hasselhoff jako niezapomniany Michael Knight. Lecz nie tylko jego obecność nawiązywała do klasyka. Producenci przemycili na ekran wiele smaczków, które z łatwością wyłapią uważniejsi fani klasyka, np. w garażu Charlesa Graimana można dostrzec rozmontowanego Pontiaca Trans-Ama. Końcowe sceny ostatniego pościgu filmowane były na tej samej popękanej autostradzie, która pojawiała się w wielu odcinkach oryginalnego Knight Ridera. Niestety odtwórca głosu KITTa - Will Arnett nie mógł dubbingować jego głosu, ponieważ miał podpisany konkurencyjny kontrakt z firmą General Motors na dubbingowanie ich samochodów. W związku z tym, do obsady serialu dołączył Val Kilmer.

Mike Traceur nie pamięta wielu wydarzeń z czasów swojej służby wojskowej. Luki w pamięci zagrażają nie tylko jemu, ale także całemu projektowi Knight Industries, narażając na niebezpieczeństwo przyjaciół i współpracowników. Niepamięć jest też powodem wielu napięć między nim a Sarą. Sara przeszła największą z metamorfoz. Nie jest już nieporadną panią profesor, która przygląda się bójkom z boku i nie potrafi się obronić. Kobieta będzie regularnie brać udział w misjach i narażać swoje życie. Niejednokrotnie będzie musiała ścierać się w walkach z na pozór silniejszymi od niej mężczyznami.

Nowy Knight Rider ma przed sobą niezwykle trudne zadanie. Musi nie tylko przyciągnąć uwagę młodszego pokolenia widzów, ale także nie może pozwolić, by fani klasyka byli rozczarowani. strony.

Knight Rider
Serial USA 2008/2009
Reżyseria: Steve Shill
Scenariusz: Glen A. Larson , David Andron
Zdjęcia: Jamie Barber
Muzyka: Christopher Tyng
Obsada: Justin Bruening, Val Kiler (głos), Deanna Russo, Sydney Tamiia Poitier, Jonathan Chale, Bruce Davisom, Paul Campbell, Greg Ellis, Kevin Dunigan i inni

Emisja: w poniedziałek o godz. 20.25