• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Claret Gospel

09:14, 13.05.2013
Claret Gospel Od 31 maja do 11 września br. będziemy gościć w Polsce 10 osobową grupę ewangelizacyjną „Claret Gospel" z Wybrzeża Kości Słoniowej. Jest to grupa wokalna utworzona z inicjatywy polskich Misjonarzy Klaretynów na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Od 31 maja do 11 września br. będziemy gościć w Polsce 10 osobową grupę ewangelizacyjną „Claret Gospel" z Wybrzeża Kości Słoniowej. Jest to grupa wokalna utworzona z inicjatywy polskich Misjonarzy Klaretynów na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Claret Gospel
Claret Gospel

Podziel się:   Więcej
Ojcowie Klaretyni z Wybrzeża Kości Słoniowej, gdzie pracują od ponad 23 lat, przyjeżdżają do Polski z grupą swoich wiernych i zapraszają na niecodzienne spotkanie. Opiekunem duchowym zespołu jest Ojciec Roman Woźnica, który wraz z Ojcem Andrzejem Kobylińskim pracował w Afryce przez ponad 20 lat. To oni postanowili pokazać Polsce Afrykę.

Grupa Claret Gospel ewangelizowała już w Polsce w roku 2002, 2003, 2005, 2007, 2009 i 2012. Dziesiątki parafii i tysiące wiernych w calej Polsce modliło się o Pokój w kraju szarpanym wojną. Miasta: Warszawa, Wrocław, Katowice, Bytom, Chorzów, Gliwice, Rzeszów, Lublin, Rybnik, Wadowice, Białystok, Kraków Częstochowa... były świadkami entuzjazmu, radości, wiary i wszystkiego tego, co daje nasz Pan Jezus Chrystus i to co płynie z serc afrykańskich chrześcijan. Autentyczne stroje afrykańskie, makijaże, fryzury, tańce i sceny z życia, były niepowtarzalnym przeżyciem...

Zapraszamy wszystkich na tegoroczne (czerwiec, lipiec i sierpień) EWANGELIZACYJNE SPOTKANIA MODLITEWNE, które wierzymy dadzą nie tylko zdjęcia, artykuły i reportaże, a jeszcze bardziej przekonają Was, jak bardzo jesteście potrzebni Kościołowi Misyjnemu – Chrystusowi.

Grupa ewangelizacyjna Claret Gospel  z misji Ojców Klaretynów w Abidżanie i Bouaflé na Wybrzeżu Kości Słoniowej, przedstawia jak śpiewem i tańcem modli się Afryka. To nie jest jedynie koncert, ale przede wszystkim świadectwo wiary i uwielbienia Boga. To ewangelizacja. Chrześcijanie z kraju, gdzie Ewangelizację rozpoczęto zaledwie przed 100 laty, przybywają do Polski, do kraju o tysiącletniej tradycji chrześcijańskiej, aby dać świadectwo wiary w Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego.