• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Bake off - Ale ciacho!”

10:11, 26.08.2016
„Bake off - Ale ciacho!”

fot. „Bake off - Ale ciacho!”
fot. „Bake off - Ale ciacho!”

Podziel się:   Więcej
Dwunastu uczestników staje do rywalizacji o tytuł najlepszego cukiernika - amatora w Polsce. Ich umiejętności sprawdzi profesjonalne jury: Gosia Molska i Krzysztof Ilnicki, poddając kandydatów serii prób i zadań pod presją czasu. Co tydzień jedna osoba opuści program. 

W każdym odcinku Uczestnicy będą przygotowywać spektakularne wypieki - od wytrawnych ciastek po piętrowe torty. A wygra ten, kto wykaże się nie tylko wprawą i kulinarnym kunsztem, ale także pomysłowością i kreatywnością. W każdym z dziesięciu odcinków uczestnicy zmierzą się z dwoma zadaniami: konkurencją techniczną, której recepturę poznają tuż przed startem oraz konkurencją popisową, gdzie liczyć się będzie nie tylko znajomość technik, ale również fantazja, wyobraźnia i osobowość cukiernika. Popiszą się znajomością współczesnych światowych trendów, ale będą też sięgać po tradycyjne przepisy i smaki. Program poprowadzą Paulina Mikuła i Anna Gacek, a tajemnice polskich produktów i wypieków zgłębiać będzie Robert Makłowicz

Program zostanie zrealizowany na podstawie cieszącego się ogromną popularnością brytyjskiego formatu The Great Bake Off stworzonego przez Love Productions i pokazywanego już w 21 krajach. To jeden z bezapelacyjnych hitów emitowanych w stacji BBC1 - w 2015 roku był najchętniej oglądanym programem w Wielkiej Brytanii z widownią na poziomie 15 milionów. 
Reżyser: Jan Beerend Kepinski
Scenografia: Giorgos Stylianou
Wyk.: Anna Gacek, Paulina Mikuła, Gosia Molska, Krzysztof Ilnicki
 
 
 
...
 
od 5 września, w każdy poniedziałek o godz. 21.45 i 22.45