• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Koło fortuny”

14:41, 28.08.2017
„Koło fortuny”

fot. „Koło fortuny”
fot. „Koło fortuny”

Podziel się:   Więcej
Teleturniej Koło fortuny znany jest telewidzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Koło fortuny, to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji na całym świecie, od 1975 roku nieprzerwanie emitowany w USA. W 2016 roku Koło Fortuny ponownie zagościło z sukcesem w Niemczech, Holandii i Turcji. Natomiast w Hiszpanii emitowana będzie 15 seria teleturnieju, w Gruzji 6, a w Grecji 4. Gwarantowane wielkie emocje, cenne nagrody i dobra zabawa.

Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu składa się na nowoczesne, dynamiczne show łączące elementy rywalizacji i dobrej rozrywki. 


Polskie "Koło Fortuny" poprowadzi Rafał Brzozowski. Obok niego zobaczymy Izabellę Krzan - Miss Polonia 2016. W programie bierze udział trzech zawodników. Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła typując spółgłoskę za określoną sumę pieniędzy znajdującą się na kole. Jeśli zawodnik wytypuje prawidłowo, to może za zgromadzone przez siebie pieniądze kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną i z najwyższą kwotą pieniędzy na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. 
Reżyser: Tomasz Motyl
Scenariusz: Karolina Romanowicz
Realizacja: Krzysztof Ligęzowski, Patryk Winogrodzki
Realizator oświetlenia: Adam Tyszka
Scenografia: Michał Białousz
Realizator dźwięku: Wojciech Łopaciuk, Roman Rutyna
Muzyka: Andrzej Milanowski
Grafika komputerowa: Marek Bednarczyk

emisja od 10 września, w niedzielę, godz. 14.40 oraz od poniedziałku do piątku, godz. 16.30