• Wersja do druku
  • -AA+A

Prognoza pogody na 03.01.2014

14:41, 02.01.2014
Prognoza pogody na 03.01.2014 W piątek w pogodzie dominować będzie niż znad Atlantyku i fronty atmosferyczne. Dlatego będzie się chmurzyć i padać.

W piątek w pogodzie dominować będzie niż znad Atlantyku i fronty atmosferyczne. Dlatego będzie się chmurzyć i padać.

pogoda
pogoda

Podziel się:   Więcej
W nocy na Mazowszu przewaga chmur. Przejaśnienia możliwe tylko na wschodzie i południu regionu. Na termometrze 1 stopień w okolicach Płocka i Warszawy, 0 na północy i wschodzie, najchłodniej będzie w Radomiu minus 1 stopień.

Do południa wciąż dużo chmur, ale na południu regionu niebo przejaśni się. Na północy popada deszcz lub mżawka. Synoptycy nie wykluczą też opadów marznących. Dlatego drogi będą śliskie. Ciśnienie w południe osiągnie 1005 hPa i nieco wzrośnie.

W drugiej części dnia już wszędzie będzie się przejaśniać. A na południu i zachodzie jest szansa na dłuższe chwile ze słońcem. Temperatura od 3 stopni na Kurpiach do 5 w okolicach Warszawy i Radomia. Wiatr południowy słaby i umiarkowany.

W sobotę na wschodzie regionu popada deszcz lub mżawka. Poza tym ciepło do 4 stopni. W niedzielę chmury z opadami, a temperatura wysoka jak na styczeń do 6 stopni. W poniedziałek rano będzie mglisto, ale w ciągu dnia ma się wypogodzić.