• Wersja do druku
  • -AA+A

Prognoza pogody na 05.04.2013

14:11, 04.04.2013
Prognoza pogody na 05.04.2013 Niż w którego zasięgu się znajdujemy jutro przesunie się nad Litwę i wciąż będzie kształtować pogodę w naszym kraju. Będzie się chmurzyć i padać, a temperatura wciąż nie za wysoka.

Niż w którego zasięgu się znajdujemy jutro przesunie się nad Litwę i wciąż będzie kształtować pogodę w naszym kraju. Będzie się chmurzyć i padać, a temperatura wciąż nie za wysoka.

foto: tvp
foto: tvp

Podziel się:   Więcej
Noc na Mazowszu pochmurna i śnieżna. Na północnym-wschodzie regionu będzie padać dość intensywnie. Na termometrze: minus 2 stopnie w Płocku, Minus 1 w Ostrołęce, Warszawie, Siedlcach i Radomiu, 0 w Ciechanowie. Do południa cały region pod chmurami. Będzie padać śnieg, ale już słabszy. Tylko na północy jeszcze mocniej może sypnąć. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 996 hPa. Po południu nadal przewaga chmur, ale opady będą sporadyczne. Zimno: plus 1 stopień w Ostrołęce, Ciechanowie i Siedlcach, Plus 2 w Płocku i Warszawie, Plus 3 w Radomiu. Wiatr przeważnie zachodni, słaby. W sobotę niebo przesłonięte chmurami, gdzieniegdzie poprószy śnieg. W niedzielę ranek będzie mglisty, później sporo chmur , ale raczej nie powinno padać. W poniedziałek nareszcie wyjrzy słońce, ale wciąż mogą się trafić przelotne opady deszczu lub śniegu. Temperatura od 0 do plus 6 stopni.
 
 
 
...