• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej już w poniedziałek!

19:53, 20.01.2012
Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej już w poniedziałek! Test odbędzie się 23 stycznia o godzinie 20.25 na antenie TVP1 i w tvp.pl. Sprawdź swoją wiedzę o ekonomii wspólnie z uczestnikami zgromadzonymi w Hali Ludowej we Wrocławiu oraz gwiazdami zaproszonymi do studia TVP.

Test odbędzie się 23 stycznia o godzinie 20.25 na antenie TVP1 i w tvp.pl. Sprawdź swoją wiedzę o ekonomii wspólnie z uczestnikami zgromadzonymi w Hali Ludowej we Wrocławiu oraz gwiazdami zaproszonymi do studia TVP.

Sprawdź swoją wiedzę o ekonomii! Test na żywo w TVP1, TVP Polonia i tvp.pl
Sprawdź swoją wiedzę o ekonomii! Test na żywo w TVP1, TVP Polonia i tvp.pl

Podziel się:   Więcej
Zanim przystąpisz do poniedziałkowego Wielkiego Testu, już teraz spróbuj rozwiązać nasze quizy, które znajdziesz tutaj.

Przed ogólnopolskim sprawdzianem zapraszamy także do udziału w konkursach wideo. Zrób reportaż, przeprowadź wywiad lub nagraj materiał filmowy o tematyce ekonomicznej. Możesz też nagrać rozmowę z uczestnikiem Pretestu. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 stycznia. Więcej informacji tutaj. Czekają nagrody!

Przed Wielkim Testem będziecie mieli jeszcze jedną szansę na poszerzenie swojej wiedzy ekonomicznej. Nasz ekspert - Główny Ekonomista BRE Banku Ernest Pytlarczyk - odpowie na Wasze pytania w poniedziałek o godz. 18.00 podczas wideoczatu na stronie www.testwiedzyekonomicznej.tvp.pl.

17 stycznia odbyły się finały Pretestów Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wystartowało 15 najlepszych młodych ekonomistów z całej Polski. Wygrał Mateusz z Technikum nr 16 w Zespole Szkół Morskich w Gdańsku. Zobacz relację.

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej we Wrocławiu poprowadzi Przemysław Babiarz. Gospodarzami studia TVP w Warszawie będą Paulina Chylewska i Piotr Kraśko. Zapraszamy do zmierzenia się z tematyką ekonomiczną w TVP1, TVP Polonia i tvp.pl już w poniedziałek o 20.25.
 
 
 
...