• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Gwiazdy serialu „Zniewolona” z wizytą w Warszawie

17:02, 19.08.2019
Gwiazdy serialu „Zniewolona” z wizytą w Warszawie Już 20 sierpnia na specjalne zaproszenie Telewizji Polskiej do Warszawy przylecą gwiazdy uwielbianego przez polskich widzów serialu „Zniewolona”. Gośćmi TVP będą Katerina Kowalczuk, aktorka wcielająca się w postać Katieriny, Michaił Gawriłow, czyli serialowy Grigorij Czerwiński oraz Aleksiej Jarawienka, grający Aleksieja Kosacza. Gwiazdy ukraińskiego hitu uświetnią swą obecnością prezentację jesiennej oferty Telewizji Polskiej.

Już 20 sierpnia na specjalne zaproszenie Telewizji Polskiej do Warszawy przylecą gwiazdy uwielbianego przez polskich widzów serialu „Zniewolona”. Gośćmi TVP będą Katerina Kowalczuk, aktorka wcielająca się w postać Katieriny, Michaił Gawriłow, czyli serialowy Grigorij Czerwiński oraz Aleksiej Jarawienka, grający Aleksieja Kosacza. Gwiazdy ukraińskiego hitu uświetnią swą obecnością prezentację jesiennej oferty Telewizji Polskiej.

Gwiazdy serialu „Zniewolona”
Gwiazdy serialu „Zniewolona”

Podziel się:   Więcej
Telewizja Polska zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów. Niezaprzeczalny sukces „Zniewolonej” i popularność odtwórców głównych ról wydały mi się oczywistym argumentem za tym, żeby zaprosić ekipę serialu „Zniewolona” do Warszawy. To właśnie charakteryzuje TVP – wsłuchiwanie się w głos widzów i dostarczanie im najlepszej możliwej rozrywki. Mam nadzieję, że ta wizyta przybliży bohaterom polskich fanów, a widzom serialu „Zniewolona” umożliwi jeszcze lepsze poznanie swoich idoli – powiedział Prezes Zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

„Zniewolona” to bijący rekordy popularności ukraiński serial kostiumowy, w którym nie brakuje wielkich emocji, wzruszeń oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Główna bohaterka, Katierina Wierbickaja, jest piękną, mądrą i wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej – szlachciance pani Czerwińskiej – została wychowana niczym panna błękitnej krwi, nie poprawia to jednak losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Produkcja została zaprezentowana na tegorocznym festiwalu w Cannes, a widzowie TVP1 mogą śledzić losy Katieriny przez 6 dni w tygodniu