• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

KONCERT „WARSZAWIACY ŚPIEWAJĄ (NIE) ZAKAZANE PIOSENKI” najpopularniejszą propozycją weekendu

15:47, 03.08.2020
KONCERT „WARSZAWIACY ŚPIEWAJĄ (NIE) ZAKAZANE PIOSENKI” najpopularniejszą propozycją weekendu Ponad 2,4 mln widzów w momencie najwyżej oglądalności zgromadził koncert transmitowany w TVP1 „Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki”. W piątek, 31 lipca i sobotę, 1 sierpnia według NAM* Jedynka była stacją pierwszego wyboru. W niedzielę, 2 sierpnia liderem oglądalności była Dwójka. W rankingu 10 najpopularniejszych programów weekendu, aż 8 należało do TVP.

Ponad 2,4 mln widzów w momencie najwyżej oglądalności zgromadził koncert transmitowany w TVP1 „Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki”. W piątek, 31 lipca i sobotę, 1 sierpnia według NAM* Jedynka była stacją pierwszego wyboru. W niedzielę, 2 sierpnia liderem oglądalności była Dwójka. W rankingu 10 najpopularniejszych programów weekendu, aż 8 należało do TVP.


Podziel się:   Więcej
W piątek i sobotę, najpopularniejsza wśród wszystkich stacji telewizyjnych była TVP1 z udziałami odpowiednio 10,6% oraz 8,5%. Największym zainteresowaniem widzów Jedynki cieszył się koncert „Warszawiacy śpiewają (nie) zakazane piosenki”, który oglądało średnio ponad 2 mln widzów, udziały koncertu wyniosły 18,8%.

W niedzielę, 2 sierpnia liderem oglądalności wśród wszystkich stacji telewizyjnych była TVP2 z udziałami na poziomie 9,8%. Były to najwyższe udziały anteny od 26 maja br. W Dwójce najpopularniejszy był niedzielny koncert w Gorzowie Wielkopolskim zorganizowany w ramach cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki”, widowisko muzyczne obejrzało 1,8 mln widzów, przy udziałach 15,5%.

*Nielsen Audience Measurement