• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki” zagości w Opolu, stolicy polskiej piosenki

14:09, 23.08.2019
„Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki” zagości w Opolu, stolicy polskiej piosenki Już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia od godz. 20:30, TVP2 zaprasza na kolejny koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Tym razem, przebojowy cykl „Lato, muzyka, zabawa” pojawi się w mieście, które od lat kojarzone jest z piosenką, czyli w Opolu.

Już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia od godz. 20:30, TVP2 zaprasza na kolejny koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Tym razem, przebojowy cykl „Lato, muzyka, zabawa” pojawi się w mieście, które od lat kojarzone jest z piosenką, czyli w Opolu.

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki.
Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki.

Podziel się:   Więcej
Przed publicznością zgromadzoną w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu oraz dla widzów TVP2 wystąpią gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej: Lou Bega, Fancy, Shanguy, Kate Ryan, Sound & Grace, Filip Lato, Drenchill w światowej premierze nowego utworu oraz zespół Pectus wraz z Kasią Popowską, którzy wykonają utwór „Najlepiej być w podróży”.

„Lato, muzyka, zabawa” to cykl wyjątkowych koncertów organizowanych przez całe lato w różnych miastach Polski przez Telewizję Polską. Opole to już dziewiąty przystanek „Wakacyjnej Trasy Dwójki”.

Koncert w Opolu poprowadzą: Iza Krzan i Aleksander Sikora, a relację zza kulis zaprezentują Mateusz Szymkowiak i Adam Zdrójkowski.

Wydarzenie będzie transmitowane od 20:30 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD.

Bądźcie razem z nami na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Opolu!