Strona główna » Dostępność » Filmy z napisami w serwisie TVP.pl

wideo z napisami

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - odc. 2274

43 Rodzina Pyrków zbiera się w kościele na chrzcinach córeczki Iwony. Po uroczystości dziadkowie pokrzepiają wnuczkę, przekonani, że jest samotną matką. Wtedy Marek oświadcza, że to on jest ojcem Wioletki... W tajemnicy przed Darkiem Władek zaprasza Julitę i Józka drugiego dnia świąt. Między Sałatką i Janickim dochodzi do pojednania. Herman z »  

Barwy szczęścia - odc. 2273

43 Klara i Staś odbierają Huberta ze szpitala. W domu Pyrków panuje wielka radość – do czasu, gdy Teresa i Fryderyk zaczynają dopytywać o Iwonę. W Feel Good zjawia się Damian, żeby złożyć życzenia Dominice i Renacie i kiedy wychodzi na jaw, że dziewczyny będą w Wigilię we dwie, zaprasza je »  

Barwy szczęścia - odc. 2272

43 Na egzaminie na prawo jazdy Oliwka trafia na wyjątkowo niesympatycznego egzaminatora, który za wszelką cenę stara się ją oblać. Kasia, Łukasz i Ksawcio szykują się do wyjazdu w góry. Sadowscy martwią się o Ludwika, który zdecydował się spędzić Boże Narodzenie samotnie. Regina namawia Franka, by przyjechał do niej do sanatorium, »  

Barwy szczęścia - odc. 2271

fot. 4x3 Bożena, po tym, jak Bruno odsunął ją od zarządzania hotelem, nocuje u Amelii i Tomasza. W pracy obowiązki Stańskiej przejmuje Karolina. Wiśniewscy próbują pogodzić zwaśnionych małżonków. Ernest na czas pobytu Chowańskiego w szpitalu przejmuje jego obowiązki. Wkrótce odkrywa, że firma ojca padła ofiarą oszusta. Władek pociesza Darka, który roztrząsa aferę »  

Barwy szczęścia - odc. 2270

fot. 4x3 Karolina pokazuje Bożenie filmik, w którym Agnes szkaluje hotel. Stańska chce odpowiedzieć na krytykę, zapraszając innego celebrytę, który przedstawiłby hotel z dobrej strony. Bruno nie jest zadowolony z tego, że żona nadal wierzy w opłacalność współpracy z influencerami. Między Stańskimi wybucha ostry konflikt. Aldona i Aleks odwiedzają Kacpra i Madzię »  

Barwy szczęścia - odc. 2269

Fot. TVP Kuczma ma pretensje do Borysa o to, że Kujawiak nie wpłaciła mu zaliczki za ziemię. Grzelak przychodzi do szkoły, by przekazać wiadomość dyrektorce i w jej gabinecie poznaje Mietka. Aldona odbiera tajemniczą przesyłkę od Fashion&Life. Sandra przygotowuje nowy layout menu dla Feel Good, co przypada do gustu Radkowi, za to »