Strona główna » Dostępność » Filmy z napisami w serwisie TVP.pl

wideo z napisami

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - odc. 2293

4x3 U Marczaków niespodziewanie zjawia się Kurzajczyk z Emilką, by zostawić dziewczynkę pod opieką matki na czas zabiegu medycyny estetycznej. Malwina musi iść do pracy, a gdy wnuczką zajmują się Małgorzata i Jerzy dochodzi do wypadku... Krystyna przychodzi ze śniadaniem dla nowych najemców. Sandra ma pretensje do Jaworskiej o odwiedziny bez »  

Barwy szczęścia - odc. 2291

4x3 Agatę i Patryka odwiedzają Jezierscy. Kornel usiłuje nakłonić syna do wzięcia kredytu na Galerię Win, a Sławka zdradza przyszłej synowej, że rozpoczyna głodówkę. W pracy Mika i Romanowski proszą Pyrkę, by jako przykrywka poleciała z nimi na wyjazd służbowy na Kanary. Dominika kłóci się ze Stawickim o to, że nie »  

Barwy szczęścia - odc. 2290

4x3 Amelia odwiedza Bruna w hotelu i próbuje odwieść go od inwestycji w Galerię Win. Tymczasem Bożena oznajmia ojcu, że leci do Kasi na Sycylię, by przemyśleć ostatnie wydarzenia. Stawicki zaprasza do nowego domu zaprzyjaźnione małżeństwo lekarzy. Carina mówi Falkowskiemu, że wycofała pozew o alimenty. Renata zwierza się Damianowi, że ma »  

Barwy szczęścia - odc. 2289

4x3 Amelia zwabia Bożenę i Bruna do domu pod pretekstem złego samopoczucia Tomasza. Kiedy seniorom wydaje się, że młodzi pogodzili się, Stański mówi żonie o inwestycji w winiarski biznes Kornela... Dominika, która wciąż ukrywa przed ukochanym, że nadal pracuje w Feel Good, jedzie do lokalu pomóc Renacie w rozmowie w sprawie »  

Barwy szczęścia - odc. 2288

4x3 Agata przyłapuje Romanowskiego i Mikę w intymnej sytuacji... Para przyznaje się do romansu i prosi o dyskrecję ze względu na to, że prezes Fit - Zdrowia jest żonaty. Tymczasem Justin podpisuje pierwszą umowę jako doradca finansowy. Ma pośredniczyć w szukaniu wspólnika dla winiarskiego biznesu Kornela. Mężczyźni od razu jadą do »  

Barwy szczęścia - odc. 2286

4x3 Po odbiorze prawa jazdy Oliwka zabiera Kajtka, Madzię i Kacpra na przejażdżkę wypożyczonym samochodem hybrydowym i od razu zalicza stłuczkę. Poza tym Zbrowska jedzie do domu klientki, którą okazuje się Greta. Podczas manicure Domecka oferuje Oliwce i jej koleżankom „pracę dla ładnych dziewczyn”... Łukasz denerwuje się przed pierwszym oficjalnym spotkaniem »