Strona główna » Dostępność » Filmy z napisami w serwisie TVP.pl

wideo z napisami

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - odc. 2171

43 Diana prosi Kasię, by ta zastąpiła ją w fundacji, gdyż sama musi jechać z matką do znachora. Górka odkrywa, że przyjaciółka wybiera się do Abaja, u którego leczyła się Iza. Agata i Patryk szykują się do pracy. Ją czeka dzień w Fit - Zdrowiu, on będzie oprowadzał wycieczkę po ogrodzie »  

Barwy szczęścia - odc. 2170

Fot. TVP Piotr, po wyjściu z domu i pozostawieniu dzieci bez opieki, od kilku godzin nie daje znaku życia. Elżbieta boi się, że mężczyzna coś sobie zrobił, a Iga uważa, że od dawna planował ucieczkę. Małgorzacie trudno jest się pogodzić z planowanym przez Natalię wyjazdem do pracy w Niemczech oraz rozłąką z »  

Barwy szczęścia - odc. 2169

Fot. TVP Nadchodzi pierwszy dzień pracy Agaty w Fit - Zdrowiu. Dziewczyna trafia do ciasnego pokoju bez okien, a po krótkim telefonie do Patryka dostaje punkty karne przekładające się na niższe wynagrodzenie. Pyrka zagryza zęby, żeby nie pokazać swojego niezadowolenia z zasad panujących w korporacji. Natalia martwi się, że mimo zatarcia wyroku »  

Barwy szczęścia - odc. 2168

Fot. TVP Kacper i Madzia odwiedzają Kajtka i Oliwkę, by podzielić się z nimi wrażeniami z reality show odkrywają, że przyjaciele borykają się z hejtem, ponieważ ich wizerunek w programie został zmanipulowany... Sabina jest osłabiona, a kiedy dowiaduje się, że u matki nie mam poprawy, idzie się napić do swojej kryjówki w »  

Barwy szczęścia - odc. 2167

Fot. TVP Kacper odsypia po imprezie, która odbyła się na zakończenie programu Ex - Ex. Bliscy są dumni z decyzji chłopaka, by wygraną przekazać fundacji zajmującej się osobami z zespołem Aspergera. Kiedy Jabłoński wraca do wioski na sesję zdjęciową z Madzią, para jest mile witana przez licznych fanów. Na spotkaniu z Wangelem »  

Barwy szczęścia - odc. 2166

Fot. TVP Ostatnie zadanie dla uczestników reality show to odpowiedź na pytanie, na co przeznaczą nagrodę pieniężną. Alan i Sandra deklarują, że zorganizują wesele, a spośród głosujących na nich widzów wylosują osoby, które zaproszą. Antek planuje podróż z Madzią, ona inwestycję w nieruchomość lub własny biznes, a Kacper wsparcie organizacji pomagającej ludziom »