Strona główna » Dostępność » Filmy z napisami w serwisie TVP.pl

wideo z napisami

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - odc. 2367

43 Pyrkowie meldują się w hotelu Stańskich. Recepcjonistka zabiera Marysię na zajęcia dla dzieci, a Klara i Hubert mają nadzieję, że wreszcie pobędą sami. Dominika podejrzewa Renatę o spotykanie się z Damianem, a przyjaciółka nie wyprowadza jej z błędu. Tymczasem Wójcik wraz z innymi budowlańcami kończy kolejny etap remontu kamienicy Jezierskich. »  

Barwy szczęścia - odc. 2366

43Witek wyznaje Markowi, że Michalina poczęstowała go skrętem. Spanikowany Złoty od razu zaczyna rozważać wyprowadzkę, aby chronić syna przed narkotykami. Iwona ma do Marka pretensje, że w tych okolicznościach ona i ich córka Wioletka nie liczą się dla niego. Problemy pojawiają się także na osiedlu „Pod sosnami". »  

Barwy szczęścia - odc. 2365

4x3Marek wciąż dystansuje się od Iwony i spędza czas z synem. Witek opowiada ojcu o znajomości z Michaliną, a Złoty namawia go, aby powiedział dziewczynie o swoim odwyku. Sporo dzieje się także w hotelu Stańskich. »  

Barwy szczęścia - odc. 2363

4x3 Znajomość Witka z Michaliną rozwija się. Chłopak dostaje od sąsiadki do przeczytania książkę o artystach, którzy tworzyli pod wpływem narkotyków. Później młody Złoty obserwuje przez okno, jak koleżankę odwiedza Dawid. Rozterki miłosne nie towarzyszą grupie kolegów. Justin, Sergiusz i Prot bawią się pistoletami na wodę, a Jowita jest zdegustowana ich »  

Barwy szczęścia - odc. 2362

4x3 Klara i Hubert odbywają drugie spotkanie online z Janem Kęskiem i wygląda na to, że sesje z seksuologiem mają dobry wpływ na ich małżeństwo. Stawicki zwraca Dominice jej rzeczy i prosi o wymeldowanie się z jego domu. Tymczasem Dylska czeka na ukochanego z romantyczną kolacją, do której jednak nie dochodzi. »  

Barwy szczęścia - odc. 2361

4x3 Józek stara się zająć głowę działaniami na rzecz stadionu, by nie myśleć o zdradzie Julity. Darek wspiera przygnębionego przyjaciela i zachęca go, by dał upust emocjom. W innej części miasta Dylska wpada do kancelarii Zwoleńskiej z opowieściami o szczęśliwym życiu ze Stawickim, a także zdradza, że zdecydowała się podpisać intercyzę. »