• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Ukeje” – premiera 3D

11:43, 18.06.2013
„Ukeje” – premiera 3D Damian Ukeje, utalentowany muzyk rockowy, zwycięzca „The Voice of Poland” z 2011 roku, jest bohaterem filmu „Ukeje” zrealizowanego w technologii 3D. Zapraszamy na kolejną premierę w cyklu „Strefa 3D” w sobotę, 22 czerwca o godz. 22.45.

Damian Ukeje, utalentowany muzyk rockowy, zwycięzca „The Voice of Poland” z 2011 roku, jest bohaterem filmu „Ukeje” zrealizowanego w technologii 3D. Zapraszamy na kolejną premierę w cyklu „Strefa 3D” w sobotę, 22 czerwca o godz. 22.45.

Emanujący niesamowitą energią Damian Ukeje (mat.promocyjne)
Emanujący niesamowitą energią Damian Ukeje (mat.promocyjne)

Podziel się:   Więcej
Trójwymiarowy film został zrealizowany podczas pracy Ukeje nad klipem „Bezkrólewie”, promującym jego debiutancką płytę. Kamera towarzyszyła artyście podczas przygotowań do zdjęć, na planie filmowym i za kulisami. Ukeje opowiada o sobie, swojej muzyce, która – jak sam twierdzi - jest „czystą energią” i „rozpala w sercu ogień” a płyta „Ukeje” daje wyraz niepokojom i jest buntem młodego artysty przeciw otaczającej go rzeczywistości.

Damian Ukeje rozpoczął karierę w zespole bluesowym Jerry’s Hole Band. W 2009 roku wziął udział w „Szansie na sukces”, dzięki której został wokalistą szczecińskiego zespołu Fat Belly Family. Jesienią 2011 roku wziął udział w „The Voice of Poland”, gdzie znalazł się w drużynie Nergala. Zdeklasował wszystkich uczestników, prezentując swój autorski utwór „Nie mamy nic”. Główną nagrodą w telewizyjnym widowisku był kontrakt z wytwórnią płytową Universal Music Polska. W tym roku muzyk wydał swoją debiutancką płytę pt. „Ukeje” i rozpoczął promocję drugiego singla „Zanim odejdę”. Utwór bardzo szybko zadomowił się na play listach największych rozgłośni rockowych w Polsce.

Zobacz zwiastun:
 
 
 
...
 

zobacz również

  brak informacji