• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Majowie. Strażnicy czasu

10:26, 22.07.2013
Majowie. Strażnicy czasu Kalendarz Majów przepowiadał na 21 grudnia 2012 roku koniec cyklu interpretowany często jako koniec świata. W obliczu kryzysu Ziemi, Majowie przerwali milczenie i dzielą się z nami swoją wiedzą.

Kalendarz Majów przepowiadał na 21 grudnia 2012 roku koniec cyklu interpretowany często jako koniec świata. W obliczu kryzysu Ziemi, Majowie przerwali milczenie i dzielą się z nami swoją wiedzą.

P.Aguinacio
P.Aguinacio

Podziel się:   Więcej
Oto koniec świata, który juz się rozpoczął i którego od wielu pokoleń jesteśmy świadkami. Koniec świata wywołany przez życie w oderwaniu od życia gwiazd na niebie, przez brak szacunku dla przyrody, przez utratę kontaktu z bliźnimi i w konsekwencji z samym sobą. I mimo tego, smutek odchodzenia łączy się u Majów z pełną akceptacją i radością w obliczu tego, co nadchodzi. Człowiek nie jest nigdy i nigdy nie będzie w stanie uciec od swojej misji i swojego powołania uzdrawiania świata poprzez uzdrawianie siebie i uzdrawiania siebie poprzez uzdrawianie świata. Poza filozofią Majów książka prezentuje zdjęcia Krystiana Bielatowicza, Pablo Aguinaco i Jerzego A. Mrożka wykonane w Meksyku, Gwatemali, Belize i Hondurasie w latach 2008 - 2012. Book trailer dostępny jest na kanale Vimeo DESTINO MEXICO.
Jerzy Antoni Mrożek to iberysta i filozof. Przewodnik meksykańskiego Ministerstwa Turystyki w języku polskim. Członek Club de Exploración de Mexico. Organizator podróży i wypraw po Meksyku, Karaibach, Ameryce Środkowej i Południowej. W 1997 roku założył w Meksyku firmę DESTINO MEXICO. Mieszka na stałe w Meksyku, gdzie prowadzi hacjendę na Jukatanie oraz Centrum Studiów Majańskich. Autor wielu artykułów podróżniczych oraz książek m.in. "Przewodnika po Meksyku dla zorganizowanych (i nie tylko)" (Pascal, Wyd. I 2004, Wyd. II 2005, Wyd. III poszerzone 2007) oraz „Meksyk - Złota Seria” (Pascal , Wyd. I 2012).

zobacz również