• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Antoni Karlak Wójtem Roku 2015

17:32, 22.04.2016
Antoni Karlak Wójtem Roku 2015 Antoni Karlak, wójt gminy Jabłonka w Małopolsce został zwycięzcą 15 edycji konkursu na najlepszego gospodarza gminy „Wójt Roku 2015”. O tym kto zwyciężył, zadecydowali telewidzowie, głosując w systemie SMS. Uroczysta gala odbyła się w gmachu Telewizji Polskiej w sobotę 23 kwietnia 2016 r.

Antoni Karlak, wójt gminy Jabłonka w Małopolsce został zwycięzcą 15 edycji konkursu na najlepszego gospodarza gminy „Wójt Roku 2015”. O tym kto zwyciężył, zadecydowali telewidzowie, głosując w systemie SMS. Uroczysta gala odbyła się w gmachu Telewizji Polskiej w sobotę 23 kwietnia 2016 r.

 
 

Podziel się:   Więcej
Kandydatury wójtów mogły zgłaszać samorządy, mieszkańcy gmin, organizacje i instytucje lokalne. Głównym kryterium wyboru były osiągnięcia wójtów na rzecz gminy. Niektórzy na swój sukces pracowali latami, inni dopiero rozpoczynają „karierę”, ale już mają się czym pochwalić. Z nadesłanych kilkudziesięciu zgłoszeń kapituła konkursu wyłoniła finałową dziesiątkę.

Zostali nimi:
Ryszard Kalkowski, wójt gminy Szemud, woj. pomorskie
Antoni Karlak – gmina Jabłonka, woj. małopolskie
Jerzy Lewi Kiedrowski – gmina Tuchomie, woj. pomorskie
Marcin Kiwior – gmina Skrzyszów, woj. małopolskie
Sławomir Kopacz – gmina Bieliny, woj. świętokrzyskie
Wiesław Kulesza – gmina Gródek, woj. podlaskie
Iwona Agnieszka Łebek – gmina Długołęka, woj. dolnośląskie
Andrzej Puławski – gmina Murów, woj. opolskie
Tomasz Sadłoń – gmina Psary, woj. śląskie
Tadeusz Zakrzewski – gmina Chynów, woj. mazowieckie W Polce mamy ponad półtora tysiąca wójtów. To oni najlepiej powinni znać potrzeby swoich mieszkańców. Ale żeby zasłużyć na uznanie trzeba mieć się czym pochwalić. I właśnie tych z największymi osiągnięciami chcemy promować. Celem konkursu jest nie tylko wyłonienie najlepszego wójta w kraju, ale pokazanie innym, że można i warto inwestować, tak aby mieszkańcom stwarzać coraz lepsze warunki do życia, pracy i odpoczynku. Organizatorem konkursu jest Redakcja Audycji Rolnych Programu 1 TVP. Honorowy patronat nad konkursem objął minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel. Relacja z uroczystości w piątek 29 kwietnia o godzinie 12.25 w Programie 1 TVP. Zapraszamy
 
 
 
...
 

Twoim zdaniem

Czy rolnicy korzystają na globalnym wzroście cen towarów rolnych?