• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Powstaje nowy film o Kevinie, który był sam w domu

19:02, 11.12.2019
Powstaje nowy film o Kevinie, który był sam w domu

Archie Yates (fot. PAP/EPA/NEIL HALL)
Archie Yates (fot. PAP/EPA/NEIL HALL)

Podziel się:   Więcej
Obok Archiego Yatesa w filmie zagra znana z kultowego „The Office” Ellie Kemper i Rob Delaney, który wystąpił w „Deadpool 2”.

Według źródeł magazynu „Variety” Yates nie wcieli się w kultowego Kevina McCallistera, ale zagra nową postać, nawiązującą jednak do bohatera oryginalnej serii. Partnerować mu będą Ellie Kemper i Rob Delaney. Choć pierwotnie spekulowano, że zagrają rodziców głównego bohatera, to informator „Variety” twierdzi, że przypadną im inne role. Będą na ekranie parą, ale z głównym bohaterem nie będą spokrewnieni.

W kultowym filmie z 1990 roku Kevin został przypadkowo pozostawiony przez rodziców, którzy wyjechali na wakacje do Paryża. W tym czasie chłopiec musi chronić swój dom przed parą włamywaczy, których grają Joe Pesci i Daniel Stern.

Za reżyserię nowej wersji tego filmu odpowiada Dan Mazer, który ma na koncie komedię „Co ty wiesz o swoim dziadku?” oraz scenariusz do „Borata” i „Bruno”. Nad scenariuszem pracują Mikey Day i Steeter Seidell, którzy w dorobku mają pracę nad programem „Saturday Night Live”.

Nie jest jeszcze znana data premiery nowej odsłony Kevina. Wiadomo za to, że prace na planie mają rozpocząć się w pierwszym kwartale 2020 roku.

Film „Kevin sam w domu” był wielkim hitem, zarobił ponad 470 mln dolarów na całym świecie. Sukces sprawił, że powstała kontynuacja. Film „Kevin sam w Nowym Jorku” również odniósł ogromny sukces. (PAP Life)