Filary ziemi

„Filary ziemi”

Ekranizacja bestsellerowej powieści Kena Folleta „Filary Ziemi". Epicka opowieść o miłości i zdradzie osadzona na tle burzliwych wydarzeń historycznych dwunastowiecznej Anglii. Środa, godz. 20.25 w TVP1.

„Takiego pięknego syna urodziłam”

czołówka (c)
W cyklu „Polskie Oko, Polski Pazur” film dokumentalny będący zapisem życia rodziny sfilmowanej przez syna - operatora. Film powstał w domu artysty i ukazuje konflikty między matką a synem. Podczas częstych kłótni rodzice zwracają się wprost do kamery. Czwartek, godz.22.20 »

„Długi weekend”

Długi weekend (c)
Peter i Carla wybierają się na weekend w dziewicze nadmorskie ustronie. Mają nadzieję, że kilka dni spędzonych na malowniczym odludziu tylko z psem i parą przyjaciół pomoże odżyć dawnemu uczuciu. Niestety, podróż przebiega z komplikacjami, przyjaciele gubią się po drodze i wszystko wskazuje na to, że długi weekend spędzą tylko we dwoje. Wtorek, godz. 20.25 »

„Galeria” - nowy serial TVP1

fot (c)
W Galerii - centrum handlowym, splatają się losy trzech rodzin. Bogatej i cynicznej rodziny Woydattów, kochającej się Kossowskich i wiodącej spokojne życie rodzinie Dworzaków. Premiera serialu w poniedziałek, 30 stycznia o 17.30. »

„Rezydencja”, odc. 45 i 46

fot (c)
Zaangażowanie Basi w fundację coraz bardziej irytuje Krzysztofa, który celowo gubi kluczyki od samochodu, a Basia spóźnia się do pracy. Urszula policzkuje Roberta za przysłanie obrazów do rezydencji. Łukasz przyznaje się Lenie, że złożył fałszywe zeznania w Bożydarowie. Lena namawia go, żeby je odwołał. Środa, godz. 21.25 i 22.00 »

„Program Hades”, część 1

Program Hades (c)
Jonathan Smith jest lekarzem, specjalistą od chorób zakaźnych i byłym agentem Covert One tajnej organizacji rządowej zajmującej się walką z terroryzmem.Tą samą dziedziną zajmuje się jego ukochana, doktor Sophie Amsden.Nieoczekiwanie w bazie wojskowej w Kalifornii umiera nagle jeden z żołnierzy, później na dziwną chorobę zapada także dwóch innych.Piątek,godz. 22.20 »

Licencja na film - „Dyplomata”, część 1

Dyplomata (c)
Nadkomisarz Julie Hales i jej ludzie uczestniczą w obławie na handlarzy narkotyków w opuszczonych magazynach. Otoczeni bandyci łapią zakładników i próbują się wycofać. Sprawy przybierają jednak niekontrolowany obrót, jeden z zakładników potyka się o kanister z benzyną. Wywiązuje się strzelanina, wskutek której wybucha pożar.Czwartek, godz. 22.50 »
Zobacz wkrótce
14.08.2020
Przegapiłeś w telewizji? Zobacz w Internecie