• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

10 lat Soundedit – dekada pod znakiem „Człowieka ze Złotym Uchem”

10:03, 18.10.2018
10 lat Soundedit – dekada pod znakiem „Człowieka ze Złotym Uchem” Jubileuszowa edycja Festiwalu Soundedit rozpocznie się w łódzkim Klubie Wytwórnia już 25 października i będzie trwała cztery dni. Organizatorzy zadbali o wyjątkowe koncerty, rozbudowany program warsztatów oraz moc dodatkowych atrakcji.

Jubileuszowa edycja Festiwalu Soundedit rozpocznie się w łódzkim Klubie Wytwórnia już 25 października i będzie trwała cztery dni. Organizatorzy zadbali o wyjątkowe koncerty, rozbudowany program warsztatów oraz moc dodatkowych atrakcji.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
W tym roku Nagrodę „Człowieka ze Złotym Uchem” otrzymają: Katarzyna Nosowska, Giorgio Moroder oraz Andrzej Korzyński. Koncerty rozpoczną się w Łodzi w czwartek 25 października. Na scenie Klubu Wytwórnia pojawi się zespół The Orb. Artyści poprzedzą występ formacji Orbital. Podczas aftertparty koncert zagra Reni Jusis.

26 października w Klubie Wytwórnia koncertowy wieczór rozpocznie grupa The Opposition. O 20:30 na scenie pojawi się formacja Morcheeba. Podczas piątkowego afterparty wystąpią zespoły: 19 Wiosen i Bielizna.

W sobotę 26 października o godz. 19:00 koncert zagra Mery Spolsky. Po niej na scenie pojawi się finalista tegorocznego Soundedit Spotlight. O 20:30 rozpocznie się uroczysta Gala wręczenia nagrody „Człowieka ze Złotym Uchem”. Po niej koncert zagra Nosowska razem ze Smolikiem. O 22:10 rozpocznie się występ Giorgio Morodera. Koncertową sobotę podsumuje Andy Votel występując z projektem „Kleksploitation”.

Ostatni dzień Soundedit – 27 października to tym razem ukłon w stronę młodszej publiczności oraz uhonorowanie twórczości Andrzeja Korzyńskiego. W programie – „Poranek z Panem Kleksem” oraz „Wieczór z Korzyńskim”.

25-28 października 2018 r.

Klub Wytwórnia i miejsca towarzyszące
Łódź
10 lat Soundedit – dekada pod znakiem „Człowieka ze Złotym Uchem”
Strona do wydarzenia: soundedit.pl/

zobacz również