• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

35 Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów

12:23, 16.10.2020
35 Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów <b>W dniach od 20 do 22 listopada 2020 r. po raz 35 w Połczynie-Zdroju odbędzie się jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów.</b>

W dniach od 20 do 22 listopada 2020 r. po raz 35 w Połczynie-Zdroju odbędzie się jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Wydarzenie, którego organizatorem jest Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju zostało objęte honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Turniej Skamandrytów to dobrze ugruntowane i rozpoznawalne wydarzenie kulturalne od lat gromadzące w “Kurorcie z duszą” miłośników poezji i Skamandrytów z całego kraju.

Turniej ma na celu integrację środowiska recytatorów i wykonawców poezji śpiewanej, promocję młodych talentów, a także pogłębienie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych wśród uczestników na temat recytacji, sztuki aktorskiej i poezji śpiewanej. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, których suma wyniesie minimum 10 000 zł. Nagroda główna Grand Prix to 3000 zł.

Oceną prezentowanych utworów zajmie się grono znamienitych Jurorów w składzie: Jacek Bończyk, Klementyna Umer i Magdalena Kumorek.
Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej im. Skamandrytów
O wydarzeniach towarzyszących turniejowi oraz akredytacjach można dowiedzieć się więcej na stronie: www.ckpolczyn.pl.

zobacz również