• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Jagna Niedzielska eko-ambasadorką Audioriver

10:44, 03.04.2020
Jagna Niedzielska eko-ambasadorką Audioriver <b>Audioriver nie zwalnia. Festiwal dopiero co ogłosił następnych artystów z line-upu tegorocznej edycji, a teraz zapowiada mocną współpracę merytoryczną. Do rodziny dołącza Jagna Niedzielska, propagatorka ruchu <i>zero waste</i>, która wesprze Audioriver w opracowaniu programu działań proekologicznych wokół wydarzenia.</b><br><br> O edukacyjnym aspekcie wielkich festiwali muzycznych powiedziano już wiele. Jednak Organizatorzy Audioriver od mówienia zawsze woleli działanie. Dlatego co roku zwracają uwagę na ważne tematy społeczne. Podczas zeszłorocznej edycji w samym sercu Festiwalu powstała strefa Fundacji #sexed Anji Rubik, gdzie można było swobodnie porozmawiać o seksie i intymności, a także bezpłatnie się przebadać.<br> Konsekwentnie wprowadzane są rozwiązania redukujące ilość śmieci na festiwalu: wielorazowe kubki, segregacja, ograniczenie materiałów reklamowych. Przy okazji jubileuszowej edycji, konkretnym zmianom w samej organizacji towarzyszyć będzie <b>całoroczny program działań proekologicznych,</b> który opracowywany jest w ścisłej współpracy z Jagną Niedzielską, polską twarzą ruchu <i>zero waste.</i>

Audioriver nie zwalnia. Festiwal dopiero co ogłosił następnych artystów z line-upu tegorocznej edycji, a teraz zapowiada mocną współpracę merytoryczną. Do rodziny dołącza Jagna Niedzielska, propagatorka ruchu zero waste, która wesprze Audioriver w opracowaniu programu działań proekologicznych wokół wydarzenia.

O edukacyjnym aspekcie wielkich festiwali muzycznych powiedziano już wiele. Jednak Organizatorzy Audioriver od mówienia zawsze woleli działanie. Dlatego co roku zwracają uwagę na ważne tematy społeczne. Podczas zeszłorocznej edycji w samym sercu Festiwalu powstała strefa Fundacji #sexed Anji Rubik, gdzie można było swobodnie porozmawiać o seksie i intymności, a także bezpłatnie się przebadać.
Konsekwentnie wprowadzane są rozwiązania redukujące ilość śmieci na festiwalu: wielorazowe kubki, segregacja, ograniczenie materiałów reklamowych. Przy okazji jubileuszowej edycji, konkretnym zmianom w samej organizacji towarzyszyć będzie całoroczny program działań proekologicznych, który opracowywany jest w ścisłej współpracy z Jagną Niedzielską, polską twarzą ruchu zero waste.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
W tym roku wymiata Audioriver! Szykujcie się na szereg wydarzeń przez cały rok! Tak! Przez cały rok, a nie tylko w czasie samego festiwalu. Razem z Audioriver będę pomagać, podpowiadać i pokazywać, jak być zero waste, działać bardziej ekologicznie w pojedynkę oraz w grupie! Nie zapominamy o muzyce! Będziemy słuchać najlepszej muzyki i będziemy się bawić z poszanowaniem planety. Pamiętajcie, ta edycja Audioriver to nie 3 dni, to prawie 365 dni ważnych i przyjemnych treści! Będziemy się słyszeć online i offline, do zobaczenia soon! – mówi Jagna Niedzielska.

Organizatorzy podkreślają – Audioriver to Wy – dlatego w rozwinięcie formuły zaangażowani będą artyści i przyjaciele, a także publiczność Festiwalu. Wielotysięczna grupa najwierniejszych fanów zawsze udowadniała, że Audioriver to najważniejsze święto w roku.

Jagna to mistrzyni niemarnowania, autorka poradników jak nie produkować odpadów. Niespokojny duch polskiej sceny kulinarnej. Nastawiona na nieustanny rozwój pod okiem największych światowych autorytetów nurtu „No Waste”, w tym szefa kuchni pionierskiej restauracji „Silo” w Angielskim Brighton – Douglasa McMastera i helsińskiej restauracji „Nolla” o tym samym profilu. Prowadzi program „Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek” i współprowadzi „Widelcem po mapie”. Uczy technik gotowania i sposobów planowania zakupów.

Fundacja Jest Akcja! jest organizatorem festiwalu Audioriver, który odbędzie się w Płocku w dniach 24-26 lipca 2020 r.

Artyści ogłoszeni do tej pory:

Artbat, BICEP live, Bryan Gee ft. MC Felon, Catz 'n Dogz, Claptone, Degs, Dr. Rubinstein, Fred V, Gorgon City, The High Contrast Band, I Hate Models, Joris Voorn, Joyhauser, Kamp!, Kas:st live, Lane 8, Len Faki, Mathame, Mind Against, Neon Chambers (Kangding Ray & Sigha), Noisia, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Solomun, Spor, The Prototypes, Viper Diva (Shlømo & Hadone) live, VTSS, Zardonic & Fickle6 present Takeover oraz ZHU.

Partnerzy festiwalu: Miasto Płock, POKiS, BURN Energy Drink, True Music

Patroni medialni: TVP Kultura, 4funTV, Co Jest Grane 24, NOIZZ, MUNO, Mówią Na Mieście, Papaya.Rocks,, onet.pl

Opieka medialna: SZUSTOW. Kultura i komunikacja
Festiwal Audioriver odbędzie się w Płocku w dniach 24-26 lipca 2020 r.
Karnety na Audioriver 2020 można zdobyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/audioriver/ oraz w wybranych punktach stacjonarnych w całej Polsce: www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy/