• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

PALMJAZZ FESTIVAL

11:20, 17.10.2019
PALMJAZZ FESTIVAL <b>Po pierwsze muzyka. Po drugie jazz. Po trzecie atmosfera. Po czwarte artyści. Po piąte publiczność. Po szóste społeczność. Po siódme jesień.<br> Po ósme Gliwice. Po dziewiąte Jazovia. Po dziesiąte – PalmJazzFestival!</b>

Po pierwsze muzyka. Po drugie jazz. Po trzecie atmosfera. Po czwarte artyści. Po piąte publiczność. Po szóste społeczność. Po siódme jesień.
Po ósme Gliwice. Po dziewiąte Jazovia. Po dziesiąte – PalmJazzFestival!

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Skojarzeń jest wiele, ale nazwa jest jedna – PalmJazz Festival. Z niekrytą przyjemnością i z pełnym podekscytowaniem pragniemy zaprosić Państwa na jubileuszową, 10 edycję PalmJazz Festival, która tej jesieni nastroi miasto, pobudzi wyobraźnię i wciągnie w najpiękniejsze emocjonalne zakamarki duszy. Takie mamy założenie.

Kompozycja jubileuszowej edycji festiwalu została nakreślona przez Krzysztofa Kobylińskiego – dyrektora artystycznego. Przed Państwem pełna odsłona PalmJazz Festival 2019. Gwiazdami tegorocznej edycji będą między innymi: John Scofield, Jean-Luc Ponty&Clara Ponty Quartet, Avishai Cohen Trio.

Specjalnym przedsięwzięciem festiwalowym będzie koncert Krzysztof Kobyliński & Friends (Krzysztof Kobyliński, KK Pearls, Erik Truffaz, Stanisław Soyka oraz Aukso Orkiestra Kameralna Miasta Tychy p/d Marka Mosia), który odbędzie się w Hali Arena w Gliwicach 15 listopada.

Zapraszamy również na koncerty towarzyszące, czyli PalmJazzDays, które w tym roku odbędą się w Tarnowskich Górach. Poza koncertami przygotowaliśmy także jazzowy wieczór filmowy oraz Jazzowy Mikołaj dla dzieci. Prosimy się nastawić jak najlepiej.

PalmJazzFestival: 4 listopada – 6 grudnia

Na PalmJazz zaprasza HH Poland SA i Teatr Miejski w Gliwicach.


Miejsca koncertów:
-Centrum Kultury Jazovia – Rynek 10 – Gliwice
-Arena Gliwice – Akademicka 50 – Gliwice
-Pałac w Rybnej -ul. Powstańców Warszawskich 90 – Tarnowskie Góry