• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Spotkajmy się na 67. OKFA

13:54, 12.05.2021
Spotkajmy się na 67. OKFA <b>Zbliża się Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych <br>im. prof. Henryka Kluby<br><br> 4 fantastyczne czerwcowe dni spędźmy w kinie w Koninie! <br>Zbliża się 67. OKFA - najstarsze w Polsce wydarzenie filmowe niezmiennie wspierające niezależnych twórców oraz promujące ambitny i wartościowy repertuar.</b>

Zbliża się Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych
im. prof. Henryka Kluby

4 fantastyczne czerwcowe dni spędźmy w kinie w Koninie!
Zbliża się 67. OKFA - najstarsze w Polsce wydarzenie filmowe niezmiennie wspierające niezależnych twórców oraz promujące ambitny i wartościowy repertuar.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Konińskie filmowe święto rusza 3 czerwca. 60 wyselekcjonowanych produkcji obejrzą i ocenią jurorzy: Krzysztof Majchrzak, Łukasz Maciejewski, Adam Sikora, Katarzyna Klimkiewicz i Maciej Cuske.

Ponadto na OKFA widzowie zobaczą przedpremierowy seans „Śniegu już nigdy nie będzie” Małgorzaty Szumowskiej oraz „Wieloryba z Lorino” Macieja Cuske. Reżyser dokumentu spotka się z widzami po projekcji filmu. Seans i rozmowę dodatkowo uzupełni wystawa zdjęć analogowych „Czukotka”, które powstały podczas realizacji filmu.

Gościem specjalnym będzie Agnieszka Holland, z którą tuż po projekcji „Szarlatana” połączymy się na żywo. Spotkanie online poprowadzi Łukasz Maciejewski.

Muzycznym wydarzeniem będzie koncert Marii Sadowskiej, która po 6 latach powraca albumem „Początek nocy”. Koncert zamknie galę przyznania nagród 67. OKFA.

Ponadto w programie: pokaz filmów nagrodzonych, poranek z polską animacją dla dzieci - O!PLA na OKFA, nowatorski i poruszający tematy tabu zestaw 4 filmów „Najlepsze polskie krótkie metraże 2021. Vol. 1” oraz seans „Oscar Nominated Short Films”.

Organizator: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.
3 - 6 czerwca 2021 r.

zobacz również