• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wakacyjne powtórki „Mad Men”

15:45, 19.06.2013
Wakacyjne powtórki „Mad Men” W lipcu zapraszamy widzów TVP Kultura na codzienne (od poniedziałku do piątku) powtórki dotychczas wyemitowanych sezonów kultowego serialu „Mad Men”.

W lipcu zapraszamy widzów TVP Kultura na codzienne (od poniedziałku do piątku) powtórki dotychczas wyemitowanych sezonów kultowego serialu „Mad Men”.

„Mad Men” to coś więcej niż serial, to łamiący stereotypy fenomen kulturowy (fot. mat. dystrybutora)
„Mad Men” to coś więcej niż serial, to łamiący stereotypy fenomen kulturowy (fot. mat. dystrybutora)

Podziel się:   Więcej
Politycznie niepoprawny, śmiały obyczajowo i podważający amerykańskie mity „Mad Men” opowiadający o świecie nowojorskiej reklamy w latach 60. wykreował modę na design i styl z tamtego okresu.

Akcja rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w Nowym Jorku. Skupia się na Donie Draperze, wysoko cenionym specu od reklamy, oraz ludziach, którzy otaczają go w pracy i poza nią. Przedstawia także zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, które nastąpiły na początku lat 60. Don Draper jest złotym dzieckiem swoich czasów. W sile wieku osiągnął wszystko, czego może zapragnąć mężczyzna. Nie brakuje mu kobiet, pieniędzy czy władzy. Zawodowo realizuje się jako dyrektor kreatywny w agencji reklamowej. Przystojny, bardzo inteligentny, doskonale znający się na ludziach i ich zachciankach. Ma uroczą żonę, kilka kochanek, domek na przedmieściu oraz pracę, którą uwielbia. Jest szczęściarzem. Albo raczej - byłby... gdyby nie jego przeszłość, o której nie bardzo lubi rozmawiać.

Zapraszamy wszystkich, którzy przegapili premierowe odcinki codziennie, od poniedziałku do piątku, o godz. 20.05. Powtórki w nocy ok. godz. 1.35. W ramach wakacyjnych powtórek TVP Kultura wyemituje serie 1-3. Na kolejne zapraszamy po wakacjach.