• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Oficerowie”

13:23, 12.04.2013
„Oficerowie” Bogdanowicz, świadek koronny, który miał składać zeznania w sprawie zabójstwa swojej żony, również ginie z rąk bandytów. Aldona, Sznajder i Alicja analizują informacje mogące rozjaśnić sprawę jego zabójstwa. Odc. 2 „Druga strona lustra” we wtorek o godz. 21.00.

Bogdanowicz, świadek koronny, który miał składać zeznania w sprawie zabójstwa swojej żony, również ginie z rąk bandytów. Aldona, Sznajder i Alicja analizują informacje mogące rozjaśnić sprawę jego zabójstwa. Odc. 2 „Druga strona lustra” we wtorek o godz. 21.00.

Stella i Aldona przesłuchują Alicję w sprawie śmierci świadka koronnego(fot. TVP)
Stella i Aldona przesłuchują Alicję w sprawie śmierci świadka koronnego(fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Aldona jest przekonana, że ktoś dobrze poinformowany musiał pomagać mordercom. Podejrzenie pada na Sznajdera, który jako pierwszy dowiedział się o planowanej akcji przewiezienia Bogdanowicza do kraju.

Zenon Kaliński zwraca się do emerytowanego generała SB, Matejewskiego, z prośbą o zebranie dokładnych informacji na temat Alicji Szymczyszyn. W siedzibie TV Max pracownicy Zenona przedstawiają mu projekt nowego programu - cyklu zwierzeń przebywającego w więzieniu Granda.

Stella i Aldona przesłuchują Alicję przy użyciu wariografu w sprawie zakończonego tragicznie konwoju. W końcu zostaje oskarżona o składanie fałszywych zeznań i trafia na 24 godziny „na dołek”.

Kaliński składa wizytę Joachimowi Kondei w jego domu. Chcę odzyskać swoją „teczkę”. W zamian oferuje Kondei wizę do USA, pracę za oceanem i znaczną sumę pieniędzy. Kondeja obiecuje to rozważyć, ale w nocy dwaj zamaskowani osobnicy próbują się włamać do jego domu. Kondeja strzela i zabija jednego z nich. Kiedy rankiem chce obejrzeć ciało, okazuje się, że nieboszczyk zniknął.
 
 
 
...
 

zobacz również

  brak informacji