dodatki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Polonia 24 - Czy Mikołaj wyruszy z prezentami?

obrazekOśmioletni Monti został rzecznikiem świętego Mikołaja na Wyspach Brytyjskich. Poradził się premiera Borisa Johnsona, czy mimo ograniczeń w podróżach święty będzie mógł pełnić swoje obowiązki podczas świąt. Brytyjski premier rozwiał wątpliwości w mediach społecznościowych. Napisał między innymi, że wykonał w tej sprawie telefon na Biegun Pólnocny. »  
00:01:35

Polonia 24 - Pogrzeb Diego Maradony

obrazekZe względu na pandemię w uroczystościach pogrzebowych mogła uczestniczyć jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele legendarnego piłkarza. By oddać hołd idolowi na trasie konduktu żałobnego pojawiły się dziesiątki tysięcy kibiców. Uznawany przez wielu ekspertów za najlepszego piłkarza świata Diego Maradona zmarł 25 listopada w wieku 60 lat. »  
00:00:57

Polonia 24 - Myszojeleń przyszedł na świat we wrocławskim zoo

obrazekDo tej pory żadna osoba ze świata zoologicznego nie widziała przebiegu narodzin kanczyla filipińskiego. Zwierzęta te prowadzą bardzo skryty tryb życia i raczej stronią od ludzi. »  
00:00:42

Polonia 24 - Kresy wdzięczne bohaterom

obrazekO takich bohaterach nie wolno nam zapomnieć. Dlatego z myślą o nich ruszyła akcja „Kresy wdzięczne bohaterom”. Przez miesiąc ciepłe posiłki trafiać będą do komabatantów z Suwałk, Sejn, Gib i Augustowa. »  
00:01:27

Polonia 24 - Tarcza Finansowa 2.0

obrazek By ratować miejsca pracy między innymi branża gastronomiczna - podobnie jak prawie czterdzieści innych branż, będzie mogła skorzystać z tarczy 2.0. Wartość pomocy dla mikro, małych i średnich to 10 mld zł. Podstawą będą bezzwrotne subwencje. Wsparcie dla dużych firm wyniesie 25 mld zł. Tarcza branżowa, ma obejmować też m.in. »  
00:01:31

Polonia 24 - Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami

obrazekJak tego dokonać? W Polonii 24 mamy dla Państwa mały poradnik. »  
00:01:08

Polecamy