03.10.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 będzie łatwiej o kredyty gotówkowe. W bankach, a nie firmach "pożyczkowych". Komisja Nadzoru Finansowego przyznaje, że jej dotychczasowe wymagania były zbyt wysokie i przygotowuje zmiany. W ich efekcie banki mają odzyskać klientów detalicznych.

157622- tatuaż z takim numerem zrobiła sobie amerykańska żydówka Eli Sagir. W ten sposób 21-letnia dziewczyna chce pokazać, że pamięta o tym co spotkało jej dziadka w obozie w Auschwitz. Na podobny krok decyduje się coraz więcej młodych osób w USA i Izraelu. Czy taki tatuaż to dobry pomysł na to, by pamiętać o dramatycznej i bolesnej historii?

Powiemy także o tym, co zrobić jeśli podczas pobytu za granicą spotkała nas tragedia lub mieszkający za granica bliski zmarł i chcemy, aby spoczął w Polsce. Katastrofa smoleńska pokazała że prawo, oraz jego interpretacja w takich przypadkach nie jest dla wszystkich oczywista. Postanowiliśmy więc uporządkować przepisy i opinie. A oto rezultat!

Co czwarty młody Amerykanin mieszka wspólnie z rodzicami. Wielu z nich jest po studiach, wcześniej nawet wyprowadzili się już od rodziców, ale wrócili, bo nie byli w stanie samodzielnie związać końca z końcem. To już ogólnoświatowy trend i dotyka również Polski. O szczegółach już za chwilę!

Piękni, młodzi i bogaci. Tacy są celebryci. Tak się nam dotychczas prezentowali. Ale nadszedł czas zmian. Koniec lukrowanych historii. Oto gwiazdy na okładkach obnoszą swoje nieszczęście. Sprawdzamy ile w tym depresji, a ile .... mody na depresję?

A w rozmowie Polonii 24 niezwykły człowiek, żywa legenda polskiego hokeja. Mariusz Czerkawski - bo o nim mowa - to pierwszy Polak, który występował i strzelał bramki w najlepszej hokejowej lidze na świecie - NHL. Z Mariuszem Czerkawskim porozmawiamy nie tylko o życiu na lodzie, ale też o latach spędzonych na emigracji. Serdecznie zapraszamy!