06.07.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 powiemy o największej w Polsce operacja przeciwko nielegalnemu handlowi narządami. Policjanci z Centralnego Biura Śledczego w całej Polsce przeszukali 95 mieszkań osób podejrzanych o handel narządami. Przesłuchali 105 osób, zatrzymali 39, z których 23 już usłyszało zarzuty. Wiadomo już, że będą kolejne zatrzymania. Sprawdzamy czy w Polsce kwitnie czarny rynek handlu narządami i co się dzieje z polską transplantologią?

Dziś w Polonii 24 powiemy także co Rosjanie myślą i mówią o Polsce. Mało wiedzą, ale skojarzeń pozytywnych jest trzy razy więcej niż negatywnych. Akceptują nas jako potencjalnych sąsiadów, współpracowników, przyjaciół, a nawet członków rodziny. Niestety, nie obywa się bez pretensji - w Polonii 24 o szczegółach najnowszego raportu Instytutu Spraw Publicznych.

Dziś także o grupie zapaleńców z całego świata, którzy przez dwa tygodnie od rana do wieczora, w uroczym Pałacu pod Warszawą szkolą się, jak lepiej uczyć dziejów Polski. Ale Polonijne Spotkania z Historią Najnowszą to też świetna okazja do wymiany doświadczeń z kolegami po fachu.

A na koniec powiemy także o ogromnym problemie, który wraca w każde wakacje. Dotąd potrzebne - gdy zaczyna się sezon urlopowy - zaczynają przeszkadzać. Są porzucane. Jeśli przeżyją - trafiają do schronisk i tam czekają na nowego troskliwego właściciela. U progu lata obrońcy zwierząt - jak co roku biją na alarm. Z powodu znieczulicy właścicieli - setki czworonogów znów znajdą się na ulicy. Serdecznie zapraszamy!