13.09.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 szokująca historia z Norwegii. Polscy rodzice tracą swoje dzieci i to w majestacie prawa. Coraz więcej naszych rodaków pada ofiarą norweskiego prawa rodzinnego. Często bywa ono nadinterpretowane, a samo podniesienie głosu na dziecko może być uznane za "przemoc psychiczną" i być podstawą do odebrania dziecka. Już za chwilę o kontrowersyjnych działaniach Barnevernet- czyli norweskiej Służby Ochrony Praw Dziecka.

Powiemy też, ze rządowi kryzys nie straszny. Bo gdy bezrobocie rośnie, drogi stoją a edukacja biednieje, urzędnicy w ministerstwach się bogacą. Tylko w tym roku na nagrody w resortach wydano blisko 20 mln zł. Pytamy jakie sukcesy rząd przeliczył na takie pieniądze?

Będzie też o pieniądzach i to wcale nie małych, tym razem na koncie pewnego duchownego. Sprawdzimy jak to możliwe, że ksiądz w niewielkiej parafii na Opolszczyźnie odłożył na koncie... dwa i pół miliona złotych, które potem pożyczył zaprzyjaźnionemu biznesmenowi?

W Polonii 24 także o mężczyznach do wynajęcia na godziny - do wyboru i to w pudełkach - a to wszystko na wystawie w jednym ze sklepów w centrum... na razie jeszcze nie Warszawy a Paryża. Oryginalnym pomysłem na biuro matrymonialne potencjalne klientki są na razie zachwycone. Popatrzmy i posłuchajmy... Zatrudnić prawdziwego AS'a - to marzenie niemal każdego pracodawcy. Takim ASem jest Bartek Jakubowski. Zaczęło się od stażu w jednej z warszawskich agencji reklamowych. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania - Bartek wykonał kilka tysięcy fotografii, z których zrobił pierwszy w życiu, profesjonalny film animowany... efekt już za chwilę. Serdecznie zapraszamy!