15.05.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 o doniesieniu do prokuratury na posła Stefana Niesiołowskiego. Pokrzywdzoną - dziennikarka Ewa Stankiewicz. A w tle wydarzenia z minionego piątku. Jak poseł który gorliwie kreślił znak krzyża na spotkaniach ZCHN, teraz chce krzyżować politycznych przeciwników. Będzie także o tym ile dokładnie na świecie jest Polaków. Okazuje się, że jesteśmy szóstą diasporą na świecie! Sprawdziliśmy kto najczęściej kontaktuje się z krajem, o co proszą i dlaczego bigos i strój krakowiaka nie są dla nich obciachem.

Tysiące polskich emigrantów, którzy do 99 roku utracili polskie obywatelstwo, od dziś mogą starać o jego przywrócenie. Powiemy Państwu jak to zrobić. Powiemy o dwóch martwych żyraf i zdewastowanym ogrodzie zoologicznym czyli bilansie chuligańskich wybryków wandali. Sprawcy uciekli, ale zoo w Łodzi poniosło dotkliwą stratę - i teraz wraz z internautami szuka chuliganów.

Z naszym gościem wiceminister nauki Darią Lipińską-Nałęcz porozmawiamy o tym w jakiej kondycji są polskie uniwersytety i jak wypadamy na tle świata.