18.06.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 powiemy o tragicznej śmierci generała Sławomira Petelickiego. Ciało generała z raną postrzałową odnaleziono w sobotę w jednym z garaży samochodowych na warszawskim osiedlu. Wstępna wersja przyjęta przez śledczych to samobójstwo.

Powrócimy też do zakończonej już przygody polskiej reprezentacji na Euro 2012. Nie ma co "płakać nad rozlanym mlekiem", teraz trzeba myśleć o przyszłością. Pytamy kto zostanie następcą Franciszka Smudy, a tym samym kto będzie starał się wyprowadzić naszą kadrę z kryzysu?

Dziś w Polonii 24 sprawdzimy czy polscy rolnicy mają szansę zostać milionerami? Grunt to dobra inwestycja - tak może powiedzieć coraz więcej Polaków. Wszystko dzięki rekordowym wzrostom cen ziemi rolnej w Polsce. W pierwszym kwartale tego roku za hektar płacono prawie 25 tysięcy złotych. Uwaga Polacy za granicą, ale i ci w kraju - podróżujecie z dziećmi i macie je wpisane do paszportu?

26 czerwca wpisy TRACĄ WAŻNOŚĆ! Dzieci będą musiały mieć oddzielne dokumenty, bo zasada jedno dziecko - jeden paszport będzie obowiązywać bez wyjątku. Jak wyrobić dziecku paszport w Polsce i za granicą?

A na koniec specjalna rozmowa Polonii 24 a gośćmi dziś będą były trener reprezentacji Polski Janusz Wójcik i Arkadiusz Onyszko były bramkarz reprezentacji. Serdecznie zapraszamy!