19.06.2012, 03:35

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 o politycznym ping-pongu, minister sport i prezesa PZPN. Nie podam się do dymisji, zostaje na stanowisku - tak Grzegorz Lato odpowiada nie tylko minister sportu, ale i wszystkim tym, którzy chcieliby jego odejścia. Prezes Lato zapomina o swoich wcześniejszych deklaracjach i ogłasza jedynie, że będzie

nowy trener reprezentacji. Do tematu wrócimy także w rozmowie Polonii 24, a naszymi gośćmi będzie były minister sportu Mirosław Drzewicki i dziennikarz sportowy Andrzej Kostyka. W dalszej części programy także o tym, ze Euro 2012 skończyło się nie tylko dla naszych piłkarzy. Swoją przygodę z mistrzostwami Europy zakończyły też już dwa miasta-gospodarze. Sprawdzamy jak we Wrocławiu i w Poznaniu będą wspominać Euro?

Sprawdzimy też jak wyglądają posiłki w polskich szkołach. Zimne, niedogotowane i do tego bez smaku. Tak jest w coraz większej liczbie polskich szkół. Powód? Coraz częściej szkolne obiady przygotowują firmy cateringowe. Rzecznik praw dziecka alarmuje - nie oszczędzajmy na żywieniu najmłodszych. Zobaczmy co więc jedzą dzieci w Polsce, a co na świecie?

W Polonii 24 będzie tez o tatuażach. Już nie wzbudzają negatywnych skojarzeń. We Włoszech są nawet dowodem wysokiego statusu materialnego. Mogą być prawdziwą ozdobą ciała, ale tylko prywatnie. Pracodawcy są zgodni - tatuaż w widocznym miejscu, to oznaka braku profesjonalizmu. Dlatego coraz częściej żądają od podwładnych jego usunięcia. Serdecznie zapraszamy!