23.05.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Tylko w Polonii 24 o tym jakiej NFZ żąda kary od lekarzy za źle wypisaną receptę. Czyli aneksach do umów, które lekarze dostali dopiero teraz - a mają kilka dni na ich podpisanie. Inaczej nie będą mogli wypisywać recept na leki refundowane. Oburzeni lekarze zapowiadają protest a na całym zamieszaniu, jak zwykle, najbardziej ucierpią pacjenci.

Będzie także o skandalicznej kampanii wyborczej - czyli czy topless może pomóc w wygraniu wyborów. Pewna meksykańska kandydatka jest przekonana że tak - sprawdzimy jak skandal (nie)służył polskim politykom.

Młodzi zdolni - tak o polskich uczniach na wyspach piszą media brytyjskie. Z najnowszych badań jednej z najbardziej prestiżowych londyńskich uczelni wynika, że dzieci polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii podnoszą poprzeczkę w szkołach, mało tego, mobilizują do nauki angielskich rówieśników.

O bezpieczeństwie stolicy na Euro 2012 - naszym przygotowaniu i zapowiadanych protestach - porozmawiamy z naszym gościem prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz.