23.06.2014, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Kolejne taśmy z podsłuchu wstrząsnęły polską sceną polityczną. Tym razem w rolach głównych - szef polskiej dyplomacji, były minister finansów, były rzecznik rządu i prezes Orlenu. Jest o obsadzie unijnych stanowisk, listach do europarlamentu i polskiej "murzyńskości". Do tego krwisty język, niewybredne dowcipy i naga prawda o tym, co wart jest polski sojusz z Ameryką.

A teraz smutna wiadomość - dziś w Warszawie zmarła ikona polskiego kina. Potrafiła stworzyć postaci zapadające w pamięć na lata. Nie ważne, czy grała Izabelę Łęcką w "Lalce" czy Barbarę w serialowym przeboju "Dom nad Rozlewiskiem". Zawsze były to role zagrane po mistrzowsku. Zawsze pamiętać też będziemy jej przepiękny uśmiech .Aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Braunek przegrała walkę z nowotworem. Miała 67 lat.

My emigrujemy do Wielkiej Brytanii a Brytyjczycy do Polski. Jak się okazuje coraz częściej to nasz kraj zachęca ciekawą pracą i dobrymi warunkami. Ten nowy trend zainspirował brytyjskich filmowców. Ich kamery mają towarzyszyć zarówno Polakom przebywającym na Wyspach jak i Brytyjczykom, którzy postanowili zamieszkać w kraju nad Wisłą.