24.04.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 o ważnym dniu dla gimnazjalistów. Rozpoczął się egzaminacyjny maraton gimnazjalny w tym roku po raz pierwszy w nowej formule. W części humanistycznej uczniowie zamiast jednego testu, zdawali dwa. Pierwszy z historii i wiedzy o społeczeństwie, drugi z języka polskiego. Już za chwilę o najlepszej recepcie na stres i o pierwszych wrażeniach uczniów?

Przypominamy, że na rozliczenie PIT-u został już tylko tydzień i jak co roku większość z nas zostawiło to na ostatnią chwilę. Pośpiech często jednak jest złym doradcą, okazuje się więc, że najczęstszymi błędami są te najbardziej banalne. Poradzimy jak szybko, sprawnie i poprawnie rozliczyć się ze skarbówką. Powiemy także o największy na świecie zbiorze relacji ocalonych z Holokaustu, który jest już dostępny w Polsce. Od dziś unikalne nagrania znane jako archiwum Spielberga można oglądać w warszawskim Domu Spotkań z Historią.

A na koniec pracoholiczka, jeżeli już ma wolne, jeździ na rolkach. Fascynują ją samochody terenowe, czyli Ewa Kopacz - lekarz i polityk - pierwsza w historii Polski kobieta, która została marszałkiem Sejmu już za chwilę w Polonii 24.
Serdecznie zapraszamy!