24.07.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 powiemy, o tym, że niewykluczone jest, że już niebawem największa sportowa arena w stolicy przejdzie w ręce prywatnego właściciela. Majątek rodziny Chowańczaków odebrany dekretem Bieruta w 1945 roku może już niedługo powrócić w ręce spadkobierców. Sprawdzimy jaki będziemy więc w Warszawie stadion - Narodowy czy Prywatny?

Powiemy też o Gniewinie na Pomorzu - przy okazji EURO 2012 o tej miejscowości usłyszała cała Europa. To tutaj właśnie nocowali i trenowali Hiszpanie. Teraz o Gniewinie znowu głośno. Centralne Biuro Antykorupcyjne skierowało sprawę do prokuratury. Hotel, w którym nocowali mistrzowie świata i Europy jest zdaniem funkcjonariuszy Biura samowolą budowlaną. Jaki los czeka mistrzowski hotel?

W Polonii 24 także o przedsiębiorcach, którzy biją na alarm - państwo polskie co miesiąc wyłudza od nich pieniądze. Wszystko przez system podatkowy, który zmusza do płacenia podatku VAT od wystawionej faktury, a nie otrzymanej płatności. Firmy wpadają w długi, bo zmusza ich do tego fiskus. Każdą próbę zmiany patologicznego systemu ucina minister finansów. Dlaczego? A specjalnym gościem Polonii 24 będzie reprezentantka Polski w tenisie stołowym, która już jutro wyjeżdża na Igrzyska Olimpijskie do Londynu. O sportowych ambicjach i planach już za chwilę w rozmowie z Natalią Partyką.

Serdecznie zapraszamy!