28.06.2012, 22:00

 
 
 
...
 
 
zamknij [x]

Wiadomość została wysłana.

 
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
Masz kłopoty z odtwarzaniem?
Pomoc

Dziś w Polonii 24 wstrząsająca historia rodziny ze Śląska, która z nadzieją na lepsze jutro wyjechała do Niemiec. Ale musiała wracać by zatrzymać przy sobie to co najdroższe - własne dzieci. Pierwszy raz w historii polski sąd będzie musiał rozstrzygnąć, czy oddać polskie dzieci niemieckiej rodzinie zastępczej.

Powiemy także o zarzutach dla opiekunki Violetty Villas. Według świdnickiej prokuratury kobieta znęcała się psychicznie nad artystką, zamykała w pokoju na klucz, nie dopuszczała do kontaktu z bliskimi, straszyła, alkoholizowała, a bywało, że głodziła i zostawiała w nieogrzanym domu. Violetta Villas zmarła siedem miesięcy temu. Ja całe życie jestem samotna - mówiła o sobie Villas. Choć nie było to prawdą. O jej powrót na scenę walczyło mnóstwo osób, miała też liczne grono fanów. Jednym z nich jest Mateusz Worsztynowicz, który nagrywał rozmowy ze swoją idolką. Polonia 24 dotarła do tych nagrań.

W Polonii 24 sprawdzimy jak uchronić się przed błędami urzędnika skarbowego albo ZUS-u? Po prostu się ubezpieczyć. To nie żart - taka polisa pojawiła się już na polskim rynku. I cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pracodawców. Do tematu wrócimy też w rozmowie Polonii 24 z Andrzejem Sadowskim z Centrum Adama Smitha.

Pokażemy też po raz kolejny dowód na to, że Polak potrafi. Polak potrafi. W samym sercu Nowego Jorku Polacy otworzyli restaurację w której serwują specjały... amerykańskiej kuchni a Amerykanie przyznają, że robią to najlepiej w całym Brooklinie. Serdecznie zapraszamy!