200. odcinek Wolnego Ekranu w TVP Polonia

200. odcinek Wolnego Ekranu w TVP Polonia

200. wydanie Wolnego Ekranu już w necie!
200. wydanie Wolnego Ekranu już w necie!

Podziel się:   Więcej

Zapraszamy na program!
W programie „Wolny ekran” Polacy z całego świata opowiadają o swoich najciekawszych doświadczeniach, przedstawiają swoje rodziny, dzielą się swoimi dokonaniami, a także opisują ważne wydarzenia z punktu widzenia emigracji. Hasłem programu jest slogan „Twój głos, twoja sprawa, twoje wideo. Twój świat nakręcony twoją kamerą” .  

Jubileuszowy 200. odcinek programu będzie wyjątkowy. Przedstawi najważniejsze zmiany, jakie zaszły w programie w ciągu ostatnich 4 lat. W tym czasie „Wolny ekran” zmienił swój charakter na międzypokoleniowy. Do Cezarego Ciszewskiego dołączyła jego córka Marianna Ciszewska, a redagowany przez nią „Wolny ekran young” stał się ważnym głosem emigracyjnych dzieci i nastolatków, którzy stworzyli jedyną w historii TVP emigracyjną scenę publicystyczną. W odcinku jubileuszowym zobaczymy, więc również przedstawicieli młodej emigracji. Ponadto, w części „Wolne mikrofony” twórcy przypomną największe hity i fragmenty najlepszych teledysków polonijnych muzyków. W programie również najciekawsze „Koronawirusowe korespondencje”, czyli relacje Polaków z całego świata o tym, jak udało im się przetrwać na emigracji ten trudny czas.  

„Wolny ekran”, odcinek 200. w TVP Polonia w sobotę, 13 czerwca o godz. 17:05 oraz w poniedziałek, 15 czerwca o godz. 05:35.  

Program „Wolny ekran” dostępny jest również online na TVP Polonia STREAM
**44233532*polonia-20*