Strona główna » TVP Seriale
fot. TVP

„Z Archiwum X”

Eugene Thomas po krótkim pobycie w więzieniu zostaje warunkowo zwolniony. Oskarża śledzącego go Foxa o pobicie i ten trafia do aresztu - niedziela, godz. 21.15 i 22.05

„Ojciec Mateusz”

fot. TVP (c)
Przed kościołem kręcona są zdjęcia do filmu. Podczas kręcenia sceny strzelaniny jeden z aktorów zostaje zabity - poniedziałek i wtorek, godz. 11.25 »

„Ranczo”

fot. TVP (c)
Były wójt ubiega się o stanowisko radnego. Zostaje wybrany na przewodniczącego Rady Gminy - środa, czwartek, piątek, godz. 11.25 »

„Cudowne lata”

fot. TVP (c)
Arnoldowie decydują się na zmianę samochodu. Jadą do salonu samochodowego. Czy dojdzie do transakcji? -od poniedziałku do piątku, godz. 18.55 »

„Pogoda na piątek”

fot. TVP (c)
Anna i Jerzy rozpoczynają terapię małżeńską u Przemka. Kamila dostaje tajemnicza kartkę z wyznaniem miłości - od środy do piątku, godz. 18.00 »

„Londyńczycy II”

fot. TVP (c)
Maria i Paweł postanawiają zapobiec planom Jamesa, który zamierza spekulacyjnymi ruchami na rynku akcji zachwiać warszawską giełdą - sobota i niedziela, godz. 15.30 »

„Rodzina Połanieckich”

fot. TVP (c)
Połaniecki i Marynia coraz częściej spotykają się w domu pani Chwastowskiej, przy łożu umierającej Litki. Przed śmiercią dziewczynka żąda od nich, by pogodzili się i pobrali - sobota, godz. 14.00 »

„Zakład o miłość”

fot. TVP (c)
Lucia spędza namiętną noc z Marcelo. Rezygnuje też z pracy w redakcji, gdy dowiaduje się komu zawdzięcza swój awans - poniedziałek – piątek, godz. 00.45 »

„Przystanek Alaska”

fot. TVP (c)
Dr Joel i Maggie niespodziewanie otrzymuja spadek po profesorze Kanyon College, który popełnił samobójstwo – sobota i niedziela, godz. 16.25 »
Zobacz wkrótce
28.11.2021
Przegapiłeś w telewizji? Zobacz w Internecie