Pokój na poddaszu

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 2.06.2023

fot. TVP3 Katowice W „Pokoju na poddaszu” naszym gościem będzie Sebastian Chmara – dyrektor 69. ORLEN Memoriału Janusza Kusocińskiego, który odbędzie się 4 czerwca na Stadionie Śląskim. Zaprosiliśmy również Dagmarę Drzazgę, wybitną dokumentalistkę związaną z Telewizją Katowice, która opowie o swoim nowym filmie „Dziedzictwo”. Maciej Czeszewski z Obserwatorium Językowego UW po raz kolejny »  
00:45:18

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 1.06.2023

Fot. TVP3 Katowice W „Pokoju na poddaszu” pierwszego czerwca nie brak „dziecięcych” tematów. Piotruś Klima, 12-letni wokalista, opowiada, jak zorganizował własny, wokalny konkurs. Spotkaliśmy się także z przedszkolakami oraz Dominiką Kierpiec-Kontny, czyli Śląską Bajarką, która od wielu lat prowadzi warsztaty dla dzieci. Połączyliśmy się z kabaretem Mumio, który świętuje swoje 25-lecie. W programie »  
00:44:58

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 31.05.2023

stopklatka W „Pokoju na poddaszu” porozmawiamy o rekonstrukcjach historycznych i „Bitwie o Sosnowiec”. Zastanowimy się, czy wydarzenia takie, jak zbliżający się festyn Pobudka Koszutka to dobry sposób na integrowanie mieszkańców. Nie zabraknie wspaniałych wieści z Festiwalu w Cannes: brytyjsko-polski film „Strefa Interesów”, który powstał w koprodukcji z Silesia Film i Polskim »  
00:35:08

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 30.05.2023

Fot. TVP3 Katowice W „Pokoju na Poddaszu” rozmawialiśmy o kolejnej edycji konkursu fotograficzno- filmowego „Obiektywnie śląskie”. Razem z Hospicjum Cordis naszych widzów zaprosiliśmy na wyjątkowe wydarzenie. Rozmawialiśmy o filmie „Moja misja” o Marceli Szumisławskiej - Bengtsson – to pierwsza Polka, która została kapłanem w luterańskim Kościele Szwecji. I specjalna propozycja dla najmłodszych. W »  
00:45:14

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 29.05.2023

Fot. TVP3 Katowice W „Pokoju na Poddaszu” spotkanie się z artystą fotografem Arkadiuszem Ławrywiańcem, którego najnowszą wystawę „Yehoshua” już można oglądać w Sosnowcu. Odwiedził nas także Kwartet Smyczkowy Aquartet z kolejnym, brawurowo wykonanym utworem. Coach i terapeuta (w jednej osobie) poradził, jak rozmawiać z dziećmi. Połączyliśmy się również z Anną Guzek, nauczycielką i »  
00:44:59

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 26.05.2023

Fot. TVP3 Katowice W „Pokoju na poddaszu” świętowaliśmy Dzień Matki muzycznie i florystycznie: Marta Król zaprezentowała nowy singiel pt. "Okruch", który zadedykowała swoim synom, a Marcin Jałowy wyczarował przepiękną, kwiatową kompozycję. Ratownik WOPR opowiedział, co ciekawego wydarzy się w najbliższą sobotę na Pogorii, a fizjoterapeuta wtajemniczył nas w temat biegania. W programie rozmawialiśmy »  
00:44:58

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 25.05.2023

fot. TVP3 Katowice W „Pokoju na poddaszu” powiedzieliśmy o rodzinnym pikniku i charytatywnym biegu organizowanym przez Dom Aniołów Stróżów z okazji Dnia Dziecka. Zaprosiliśmy na Majowy Festiwal Tanga, który wkrótce zaczyna się w Zabrzu i na spotkanie z mażoretkami z Knurowa, które wywalczyły tytuł Mistrza Polski. A z naszym ekoekspertem Wojciechem Słomką rozmawialiśmy »  
00:45:19

Pokój na poddaszu - Pokój na poddaszu - 24.05.2023

fot. TVP3 Katowice W „Pokoju na poddaszu” powiedzieliśmy o niezwykłej Nocy Chórów, która już niebawem odbędzie się w Rudzie Śląskiej i grze terenowej GROT, na którą zaprasza Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza. Zastanowiliśmy się także, jak pomóc dzieciom z ukraińskiej Buczy, gdzie Fundacja Wolne Miejsce organizuje Dzień Dziecka. Autorzy nagrodzonego filmu „Nowy początek” podzielili »  
00:45:23

Polecamy