• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Dzień Kobiet z Eneą

09:32, 08.03.2021
  Natalia Jankowska;
Dzień Kobiet z Eneą

Dzień Kobiet z Eneą (fot. Enea)
Dzień Kobiet z Eneą (fot. Enea)

Podziel się:   Więcej
Mamy poczucie, że jako duży biznes możemy wspierać ludzi w trudnych sytuacjach. Od początku wybuchu pandemii organizujemy działania pomocowe – Enea przekazała przeszło 5,5 mln złotych na pomoc w walce z pandemią. Teraz chcemy zadbać także o zdrowie psychiczne
Grupa Enea zamierza pomóc kobietom, które odczuwają ekonomiczne, zdrowotne oraz psychologiczne skutki pandemii koronawirusa. 8 marca spółka uruchomiła infolinię, poprzez którą można odbyć bezpłatne konsultacje z psychologiem.
 
 
 
...
 
Koncert jest adresowany do szerokiej publiczności. Wydarzeniu towarzyszy zbiórka na wyjątkowy cel – pomoc kobietom, które z różnych względów ucierpiały w okresie pandemii koronawirusa
– mówi Anna Lutek, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji w Enei. 

Na bezpłatne konsultacje można zgłaszać się już 8 marca od godz. 9:00 do 21:00, do specjalistów dyżurujących pod numerami telefonów wskazanymi na stronie projektu www.psychodrabina.pl. Od wtorku, 9 marca, do końca miesiąca, w godz. 18:00-20:00 specjaliści z gabinetów psychologicznych z Poznania i Warszawy oferować będą bezpłatne konsultacje telefoniczne (szczegóły na www.psychodrabina.pl). 

Na portalu siepomaga.pl zorganizowano zbiórkę, z której dochód w całości przeznaczony zostanie na organizację pomocy i telefoniczne konsultacje z psychologami. Dzień Kobiet z Eneą uświetni koncert on-line zespołu Varius Manx z Kasią Stankiewicz.
– mówi Anna Lutek.

 Wydarzenie będzie transmitowane 8 marca o godz. 19:00 na profilach Grupy Enea na Facebooku i YouTube.