• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

PIŁKA NOŻNA, BIEG PRZEŁAJOWY

Przed finałowym turniejem Ligi Mistrzów Orlik Polska

17:07, 24.09.2016
  Paweł Pezdan;   Aktualności
Przed finałowym turniejem Ligi Mistrzów Orlik Polska Amatorzy piłki nożnej z całego kraju przyjechali na Podkarpacie by rozegrać turniej finałowy Ligi Mistrzów Orlik Polska. Relacje z turnieju na naszej antenie pierwsza jutro o 11.00. Aktywny weekend także w Dylągówce. Rozegrano tam już po raz czwarty bieg przełajowy ku czci Żołnierzy Niezłomnych.

Amatorzy piłki nożnej z całego kraju przyjechali na Podkarpacie by rozegrać turniej finałowy Ligi Mistrzów Orlik Polska. Relacje z turnieju na naszej antenie pierwsza jutro o 11.00. Aktywny weekend także w Dylągówce. Rozegrano tam już po raz czwarty bieg przełajowy ku czci Żołnierzy Niezłomnych.

Przed finałowym turniejem Ligi Mistrzów Orlik Polska
Przed finałowym turniejem Ligi Mistrzów Orlik Polska

Podziel się:   Więcej
Przed finałowym turniejem Ligi Mistrzów Orlik Polska
Drużyny z całej Polski mecze rozgrywają na orliku w Łące i Budziwoju. Orlik Polska to rozgrywki, które w całym kraju zrzeszają około 50 tysięcy takich piłkarzy. Podkarpacie jako gospodarz może wystawić trzy drużyny - w turnieju grają FC Rzeszów, Oldboys Przybyszówka i Polonia Rzeszów.
Wielki finał jutro w Łące. Relacje z turnieju na naszej antenie - pierwsza o 11.00.
 
 
 
...
 
Aktywny weekend w Dylągówce


Aktywny weekend także w Dylągówce. Rozegrano tam już po raz czwarty bieg przełajowy ku czci żołnierzy niezłomnych. Obok amatorów biegania wystartowali także żołnierze, którzy służyli na misji w Afganistanie.
Podpułkownik Michał Koniarz w biegu na 20 km zajął czwarte miejsce. Wygrał Tomasz Chmielewski z Warszawy. Biegi główne odbył się na dwóch dystansach 5 i 20 km. Za dwa tygodnie będzie można pobiegać w Rzeszowie. 8 października na 5km, dzień później maraton rzeszowski.
źródło: Aktualności