• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

1,5 mln wyświetleń w ciągu 10 dni. "Ona by tak chciała bym był zdrowy" bije rekordy popularności

17:04, 15.02.2020
  Beata Wolańska;   Aktualności
1,5 mln wyświetleń w ciągu 10 dni. "Ona by tak chciała bym był zdrowy" bije rekordy popularności Niemal półtora miliona wyświetleń na You Tube w ciągu 10 dni. Onkologiczna wersja przeboju Ronniego Ferrari bije rekordy popularności. Jej bohater i wykonawca coveru Mateusz Rojewski - chory na chłoniaka Hoczkina pacjent rzeszowskiej onkohematologii dziecięcej przekonuje w nim, że nigdy nie można tracić wiary w to, że będzie dobrze. W nagraniu teledysku wzięli też udział inni pacjenci kliniki, lekarze i pielęgniarki oraz ratownicy z grupy Passio, dzięki którym powstał.

Niemal półtora miliona wyświetleń na You Tube w ciągu 10 dni. Onkologiczna wersja przeboju Ronniego Ferrari bije rekordy popularności. Jej bohater i wykonawca coveru Mateusz Rojewski - chory na chłoniaka Hoczkina pacjent rzeszowskiej onkohematologii dziecięcej przekonuje w nim, że nigdy nie można tracić wiary w to, że będzie dobrze. W nagraniu teledysku wzięli też udział inni pacjenci kliniki, lekarze i pielęgniarki oraz ratownicy z grupy Passio, dzięki którym powstał.

1,5 mln wyświetleń w ciągu 10 dni. "Ona by tak chciała bym był zdrowy" bije rekordy popularności
1,5 mln wyświetleń w ciągu 10 dni. "Ona by tak chciała bym był zdrowy" bije rekordy popularności

Podziel się:   Więcej
Scenariusz napisało życie i miesiące spędzone przez Mateusza na rzeszowskiej onkohematologii. To aktywny 16-latek z wieloma sportowymi sukcesami na koncie, który po tym jak stwierdzono u niego chłoniaka musiał skupić się na walce z chorobą.

Nagranie teledysku i autorski "onkologiczny" tekst coveru to tylko potwierdzenie tego, że swoją determinacją, także w tej kwestii, próbuje zarażać innych chorych. Z ważnym także dla małych pacjentów przesłaniem, nawet gdy jest ciężko, a w przypadku chorób onkologicznych często tak jest. Tym bardziej, że już sama diagnoza stawia na głowie całe dotychczasowe życie.

Teledysk już stał się hitem internetu, a Mateusz prawdziwym bohaterem dla pacjentów rzeszowskiej onkohematologii dziecięcej i właśnie o to chodziło twórcom teledysku - ratownikom z grupy Passio, dla których to nie pierwszy teledysk taki, który mimo bardzo poważnej treści bawi, a nawet rozśmiesza.

Teledysk, który swoją internetową premierę miał 6 lutego w ciągu zaledwie kilku dni miał już milion odsłon - dziś rano już milion 400, a ta liczba stale rośnie...
 
 
 
...
 
źródło: Aktualności