• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka przygotowuje się do przywrócenia regularnych połączeń

17:45, 29.05.2020
  Anna Arciszewska;   Aktualności
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka przygotowuje się do przywrócenia regularnych połączeń Od poniedziałku podróżnych czekają spore zmiany dotyczące między innymi ograniczenia liczby osób na terenie terminalu oraz zachowania dystansu między pasażerami.

Od poniedziałku podróżnych czekają spore zmiany dotyczące między innymi ograniczenia liczby osób na terenie terminalu oraz zachowania dystansu między pasażerami.

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka przygotowuje się do przywrócenia regularnych połączeń
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka przygotowuje się do przywrócenia regularnych połączeń

Podziel się:   Więcej
Po ponad dwumiesięcznej przerwie pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń krajowych, realizowanych z 8 portów lotniczych. Na liście jest między innymi lotnisko Rzeszów-Jasionka, gdzie wdrażane są dodatkowe procedury bezpieczeństwa. Na terenie terminalu trzeba zachować odległość przynajmniej półtora metra. Każdy pasażer ma też mierzoną temperaturę.

Nowa rzeczywistość na lotniskach zacznie obowiązywać od poniedziałku. Do środka będą mogli wejść tylko podróżni, a w wyjątkowych przypadkach ich najbliżsi. Oprócz nich osoby chcące zmienić termin lotu i korzystające z wypożyczalni samochodów. W sumie 12 rejsów tygodniowo realizowanych przez polskiego przewoźnika.

Szczególne środki ostrożności będą obowiązywały nie tylko na lotniskach, ale także w samolotach. Obowiązkowe są maseczki i dezynfekcja dłoni. Na pokładzie zajętych może być nie więcej niż połowa miejsc. Co oznacza, że na trasie Warszawa-Rzeszów może podróżować jednorazowo ok. 40 pasażerów. Czynne mogą być punkty gastronomiczne i sklepy. Na razie nie jest wiadomo, kiedy wznowione zostaną połączenia międzynarodowe.
 
 
 
...
 
źródło: Aktualności
header("X-php: 103");