• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Świąteczne prezenty od rzeszowskich siatkarek

16:32, 19.11.2019
  Beata Wolańska;   Aktualności
Świąteczne prezenty od rzeszowskich siatkarek Słodkie mikołajkowe i gwiazdkowe prezenty pakowały dziś siatkarki Developresu. Wszystkie tuż przed świętami trafią do podopiecznych DPS-ów, pacjentów szpitali i hospicjów w całym regionie.

Słodkie mikołajkowe i gwiazdkowe prezenty pakowały dziś siatkarki Developresu. Wszystkie tuż przed świętami trafią do podopiecznych DPS-ów, pacjentów szpitali i hospicjów w całym regionie.

Świąteczne prezenty od rzeszowskich siatkarek
Świąteczne prezenty od rzeszowskich siatkarek

Podziel się:   Więcej
25 i 29 listopada, a potem 7, 11 i 14 grudnia aż do świąt przed siatkarkami Developresu kolejne spotkania rundy zasadniczej ligowych rozgrywek czy treningi i mecze. Pakowanie prezentów to dla nich sposób na zrobienie małej przerwy, ale też, co jak przekonują, jest dla nich najważniejsze, czyli sprawienia komuś radości. Tym razem się udało. Przez godzinę siatkarki, praktycznie cały podstawowy skład drużyny, zapakowały kilkadziesiąt kolorowych paczek. Choć to wcale nie było łatwe, bo słodycze różnej wielkości, czasem kilkanaście trzeba było szczelnie owinąć kolorowym papierem i zakleić. Pomogło na pewno to, że na co dzień tworzą zespół, ale też baczne oko trenera które, jak się okazało, mobilizuje nie tylko na boisku. Wszystko z myślą o tych, których święta nie koniecznie będą kolorowe i radosne.

Akcja "Mikołaje Ratują Święta" ciągle trwa - jej organizatorzy ciągle szukają osób i firm, które się w nią włączą na etapie robienia paczek, ale też ich roznoszenia, bo najważniejszym prezentem dla chorych i samotnych ma być poświęcony czas.
 
 
 
...
 
źródło: Aktualności