• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wyspy Kanaryjskie i Albania nowe kierunki z lotniska w Jasionce

17:43, 14.11.2019
  Aktualności
Wyspy Kanaryjskie i Albania nowe kierunki z lotniska w Jasionce 64 tysiące osób skorzystało w tym roku z czarterowych wakacyjnych połączeń z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. To rekord i wzrost o 26 procent w stosunku do ubiegłego roku. Następne wakacje mogą oznaczać kolejny wzrost, bo w ofercie będą nowe kierunki. Z Rzeszowa można będzie polecieć m.in. na Fuertaventurę - jedną z Wysp Kanaryjskich oraz do Albanii.

64 tysiące osób skorzystało w tym roku z czarterowych wakacyjnych połączeń z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce. To rekord i wzrost o 26 procent w stosunku do ubiegłego roku. Następne wakacje mogą oznaczać kolejny wzrost, bo w ofercie będą nowe kierunki. Z Rzeszowa można będzie polecieć m.in. na Fuertaventurę - jedną z Wysp Kanaryjskich oraz do Albanii.

Wyspy Kanaryjskie i Albania nowe kierunki z lotniska w Jasionce
Wyspy Kanaryjskie i Albania nowe kierunki z lotniska w Jasionce

Podziel się:   Więcej
W tym roku z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce można było polecieć na wakacje m.in. do Turcji Grecji czy Bułgarii. W taką podróż wybrało się wielu mieszkańców regionu. Zainteresowanie rozszerzeniem oferty też jest więc duże. Dlatego właśnie na ten, nowy kierunek postawiło Biuro Podróży Itaka. W przyszłoroczne wakacje będzie można polecieć na hiszpańską wyspę Fuertaventura. Wiceprezes firmy mówił w Rzeszowie, że prowadzone analizy wykazały, że mieszkańcy Podkarpacia coraz częściej decydują się na zagraniczne wakacje - wzrost jest dużo wyższy niż w innych regionach. Chętnie kupują na miejscu wycieczki fakultatywne i podróżują całymi rodzinami.

Itaka w przyszłym roku proponuje też wyloty z Rzeszowa do Albanii. Ale cała oferta jest znacznie większa. Samoloty do Bułgarii będą lądować nie tylko w Burgas - także w Warnie oraz w tunezyjskim Manastyrze.

W 2016 roku z połączeń czarterowych z lotniska w podrzeszowskiej Jasionce skorzystało 21 tysięcy osób. W te wakacje już 64 tysiące. Oprócz połączeń czarterowych są też stałe połączenia między innymi do Londynu, Glasgow, Dublina i Monachium. W ubiegłym roku podrzeszowskie lotnisko odprawiło w sumie 770 tysięcy podróżnych.
 
 
 
...
 
źródło: Aktualności