• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

PN – ND 7:00 – 22:00

Dziewięć serwisów informacyjnych dziennie – od rana do wieczora!

18:50, 01.11.2016
  Łukasz Owsiany;   TVP3 Wrocław
Dziewięć serwisów informacyjnych dziennie – od rana do wieczora! Z echa nieistotnych informacji z Dolnego Śląska wyłuskujemy te najważniejsze. TVP3 Wrocław w jesiennej ramówce nadaje na żywo dziewięć serwisów informacyjnych dziennie! W programach przekazujemy wieści z województwa dolnośląskiego, a także ze wszystkich regionów kraju.

Z echa nieistotnych informacji z Dolnego Śląska wyłuskujemy te najważniejsze. TVP3 Wrocław w jesiennej ramówce nadaje na żywo dziewięć serwisów informacyjnych dziennie! W programach przekazujemy wieści z województwa dolnośląskiego, a także ze wszystkich regionów kraju.

Sylwia Gazda, „Fakty” (fot. Łukasz Owsiany)
Sylwia Gazda, „Fakty” (fot. Łukasz Owsiany)

Podziel się:   Więcej
FAKTY O PORANKU NA ŻYWO Z WROCŁAWIA

Poranne pasmo informacyjne TVP3 Wrocław ukazuje się w dni powszednie o godz. 7:00. To kilkadziesiąt minut programu na żywo ze studia przy al. Karkonoskiej, traktujące w 100% o Dolnym Śląsku. Sprawdzamy, co działo się w nocy, jaka jest jakość powietrza, jaka pogoda czeka nas nadchodzącego dnia i jak jeździ się o poranku po dolnośląskich drogach. Przeglądamy też lokalną prasę i portale internetowe, przekazujemy wieści od Telewidzów przesyłane na widzowie@fakty.com.

Pełni energii w „Faktach o poranku” witają Was Agata Dzikowska, Paulina Wąsińska i Paweł Wilk. Rozpocznijcie z nami nowy dzień! Zapis wszystkich wydań na FAKTY.COM.
CO NIESIE DZIEŃ NA ŻYWO ZE SZCZECINA

Dziennikarze TVP3 Szczecin codziennie zbierają najważniejsze informacje z każdego regionu Polski, by w dni powszednie o 8:00, 10:00 i 12:45 w trzech wydaniach serwisu „Co niesie dzień” przekazać je Wam, widzom TVP3 Wrocław. To ekspresowe podsumowanie aktualności, ale też zapowiedź wydarzeń dnia. W programach także przegląd najciekawszych artykułów na portalach internetowych, głos widza czy prognoza pogody. Serwisy w całości tłumaczone są na język migowy.

Zapraszają Dariusz Baranik, Mateusz Burdziński i Karolina Holka. Zapis wszystkich wydań na tvp3.tvp.pl.
DZIENNIK REGIONÓW NA ŻYWO Z WARSZAWY

„Dziennik regionów” emitowany jest w dni powszednie o 16:45 i 22:00, a w weekendy o 22:00. Jeśli coś istotnego wydarzy się na Dolnym Śląsku, relacja z pewnością pojawi się w tym ogólnopolskim serwisie. W głównym programie informacyjnym pasma wspólnego TVP3 dzięki 16 Ośrodkom regionalnym Telewizji Polskiej oraz ich reporterom docieramy w każdy zakątek kraju!

Prezenterami „Dziennika regionów” są dziennikarze znani z lokalnych anten TVP: Urszula Boruch, Grzegorz Chodkowski, Konrad Dudek, Artur Kalicki, Elżbieta Oppenauer i Jolanta Wiszniewska. Podsumowanie dnia tłumaczone jest na język migowy. Zapis poszczególnych wydań na tvp3.tvp.pl.
FAKTY NA ŻYWO Z WROCŁAWIA

„Fakty” to najstarszy telewizyjny serwis informacyjny na Dolnym Śląsku. Zespół reporterów z Wrocławia i korespondentów z Legnicy, Bolesławca, Jeleniej Góry i Wałbrzycha codziennie przekazuje najistotniejsze wieści z każdego rejonu województwa. Widzimy się z Wami w każdy dzień tygodnia – w dni powszednie o 18:30, 20:00 (Flesz) i 21:30, a w weekendy o 18:30 i 21:30.

Serwisy nadawane na żywo ze studia przy al. Karkonoskiej prowadzą Katarzyna Camilleri, Agata Dzikowska, Sylwia Gazda, Marcin Rosiński, Elżbieta Sobala, Paulina Wąsińska i Paweł Wilk. Zapis pełnych wydań na FAKTY.COM.
Podsumujmy:
 • w dni powszednie widzimy się o 7:00, 8:00, 10:00, 12:45, 16:45, 18:30, 20:00, 21:30 i 22:00,
 • w weekendy o 18:30, 21:30 i 22:00.

  Do zobaczenia – robimy to dla Was, Dolnoślązaków!
 • źródło: TVP3 Wrocław