TVP.plInformacjeSportKulturaRozrywkaVODSerwisy tvp.plProgram telewizyjny
zaloguj się
Dostępność

A kysz, szatanie! – odc. 272

Marek odwiedza Ludwika, by załagodzić ostatnią kłótnię. Historia jednak lubi się powtarzać i Marek znów komentuje zachowanie Agaty. A skoro już o historii mowa, Kacper zdecydowanie powinien pamiętać daty i fakty historyczne. Ludwik nie ma co do tego żadnych wątpliwości!
– Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr – Boski nie chowa urazy (fot. TVP)
– Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr – Boski nie chowa urazy (fot. TVP)
Zdjęcia w galerii:
Ludwik ma nie lada zagwozdkę – dlaczego Natalia, która nigdy nie opuściła ani jednego dnia w pracy, niespodziewanie wzięła urlop? Czy to znak, że trzeba się martwić? (fot. TVP)
Co więcej, senior rodu Boskich próbuje przekazać wiedzę życiową najmłodszemu synowi. (fot. TVP)
– Ty możesz nie wiedzieć, co to są podcasty i subskrypcje, ale historie własnego kraju musisz znać! – Kacper chyba nie ma już wątpliwości, co powinno być dla niego priorytetem (fot. TVP)
– O co ojcu chodzi? – Kuba nie do końca rozumie jego wywód. – Siatkówkę oglądał i dwa piwa wypił – relacjonuje beznamiętnym głosem Kacper. I wszystko jasne! (fot. TVP)
Kuba ma jednak o wiele większy problem. Jest zazdrosny o Paulę, ale ona tego nie rozumie (fot. TVP)
– Taniec to dla mnie manifestacja siebie, osobowości, kobiecości! – dziewczyna ma odmienne zdanie, przez co atmosfera jest napięta (fot. TVP)
– Jeżeli zawiniłem, przepraszam i proszę o wybaczenie – Marek przyszedł się pogodzić. Co na to Ludwik? (fot. TVP)
– Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr – Boski nie chowa urazy (fot. TVP)
Tylko Agata nie jest zachwycona z takiego obrotu sprawy. A Marek wciąż utrzymuje, że jest ucieleśnieniem szatana! (fot. TVP)