Marta od tygodni poświęca się, by wyciągnąć firmę Artura z problemów finansowych, a jej mąż nagle postanawia wypłacić z konta aż sto tysięcy złotych – dla rodzin Iwo i Filipa, którzy zginęli w Himalajach... »
Bliscy Zenka spotykają się na jego pogrzebie, spełniając ostatnie życzenie zmarłego – by ich pożegnanie przebiegło w pogodnej atmosferze i wszyscy ubrali się w jasnych barwach. A po uroczystości na cmentarzu zjawia się nagle niezapowiedziany gość… »
Jerzy wciąż zdaje się nie zauważać żony i całe dnie spędza poza domem. Zrozpaczona Małgorzata wyznaje w końcu Malwinie, że podejrzewa męża o romans. »
Klara i Marysia żegnają Agatę i Patryka przed wylotem do Izraela. Potem Pyrka odwiedza w szpitalu męża. Dołącza do niej Iwona, która wreszcie wyznaje, że Marek jest ojcem jej córeczki. »
Złodziej, który włamał się do mieszkania Zwoleńskiej został złapany. Natalia i Sebastian mają wyrzuty sumienia, że posądzili o kradzież niewinną Dominikę. Tymczasem kobieta postanawia wyjechać z kraju, by pozbyć się łatki byłej prostytutki... »
Po tym, jak Carina pokazała Radkowi zdjęcie swojego ojca, chłopak jest pewien, że kelnerka szuka Górki. Morawski zjawia się u Stefana i opowiada mu o egzotycznej Francuzce… »