[why:dir] Sceny przedpremierowe - Telewizja Polska SA
Strona główna » Rozrywka » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia » Wideo » Sceny przedpremierowe

Sceny przedpremierowe

kategoria:
pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - Koniec przyjaźni?

fot. TVPW 2126. odcinku dochodzi do kolejnego konfliktu między Kasią i Bożeną... Zapraszamy na scenę przedpremierową! »  
00:01:00

Barwy szczęścia - Wzruszający występ

fot. TVPZapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2130 - i występ Paulinki w programie talent show! »  
00:04:04

Barwy szczęścia - Nie po to się żeniłem...

fot. TVPWaleria objeżdża z Ireną bazary, a Stefanowi doskwiera samotność. Kto jest temu winny? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2131! »  
00:00:55

Barwy szczęścia - To może być trudne

fot. TVPŁukasz nie może przestać myśleć o Paulince i chciałby, żeby córka była obecna w życiu jego rodziny. Co na to Kasia? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2132! »  
00:01:18

Barwy szczęścia - Brawo pani pedagog!

Fot. TVPCzy recepcjonistce Karolinie uda się podnieść na duchu Paulinkę, która przeżywa sytuację z Bernadettą i rozpętanym przez jej matkę hejtem w sieci? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2134! »  
00:00:00

Barwy szczęścia - To ma być staccato!

Fot. TVPRegina spędza dużo czasu na lekcjach pianina u Arlety (w tej roli Grażyna Brodzińska). Zapraszamy na scenę przedpremierową i miłe doznania słuchowe! »  
00:01:53