[why:dir] Sceny przedpremierowe - Telewizja Polska SA
Strona główna » Rozrywka » Seriale » obyczajowe » Barwy szczęścia » Wideo » Sceny przedpremierowe

Sceny przedpremierowe

kategoria:
pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Barwy szczęścia - To ja!

fot.TVPIza prezentuje Bożenie pierwszy namalowany na zamówienie obraz. Czy dzieło Małek spodoba się Stańskiej? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2088! »  
00:01:21

Barwy szczęścia - To nie była twoja wina!

fot.TVPFranek obwinia się o śmierć Moniki Walawskiej, a Regina i Stefan starają się go pocieszyć... Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2090! »  
00:01:43

Barwy szczęścia - Powrót bohaterki

fot. tvpPamiętacie Renatę (w tej roli Anna Mrozowska), przez którą Radek omal nie stracił życia? Po wyjściu z więzienia dziewczyna zjawi się w Feel Good i poprosi Morawskiego o pracę... Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2091! »  
00:02:02

Barwy szczęścia - Nie zaprzeczaj, kochanie!

Tomek nachodzi Mariolę pragnąc odbudować ich związek. Jak potoczy się ich rozmowa? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2094! »  
00:01:05

Barwy szczęścia - Taniec powitaniec

fot.TVPMarek wraca z wyjazdu wcześniej, czym zaskakuje Iwonę... Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2095! »  
00:01:11

Barwy szczęścia - Mama i tata

fot.TVPPaulinka nie wie, że Łukasz jest jej ojcem, ale podświadomie szuka kontaktu z nim... Jak będzie wyglądało spotkanie dziewczynki z Sadowskim? Zapraszamy na scenę przedpremierową z odcinka 2097! »  
00:01:39